УкраїнськаУкраїнська

ПРОПОНУЄМО КАДРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ. СТВОРЮЄМО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Запитання з семінарів

 • ВАКАНСІЇ ТА МОЖЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ
  Загальні запитання

  Чи є в Саскачевані інші дефіцитні професії, окрім вказаних на сайті компанії ILC? Де можна побачити повний список професій? Чи будуть змінюватись в майбутньому вакансії компанії ILC?... Читати далі

  1. Чи є в Саскачевані інші дефіцитні професії, окрім вказаних на сайті компанії ILC? Де можна побачити повний список професій?

  В Саскачевані є інші дефіцитні професії окрім тих, що вказані на сайті ILC. Дефіцитними є більшість з професій рівнів А, В та 0 Національного класифікатора професій (NOС), а також цільові спеціальності провінції Саскачеван, а саме кваліфіковані робітники, професійна категорія.

  Ознайомитися з повним переліком професій, що входять до рівнів А, B, O можна за посиланням www5.hrsdc.gc.ca/noc/english/noc/2011/pdf/Matrix.pdf.

  В Саскачевані немає затвердженого переліку дефіцитних спеціальностей.

  Також інформацію щодо відкритих вакансій у провінції Саскачеван можна отримати на сайті з оголошеннями про існуючі вакансії в провінції www.SaskJobs.ca. Наш досвід працевлаштування у Канаді свідчить, що найбільш затребувані наступні професії:  будівельники, зварники, маляри-піскоструменники, механіки важкої техніки, оператори ЧПУ, бурильники, водії-далекобійники, працівники м'ясокомбінатів, робітники сільськогосподарської сфери та різноробочі.

   

  2. Чи будуть змінюватись в майбутньому вакансії компанії ILC?

  Можливо у майбутньому компанія ILC буде пропонувати інші вакансії. Їх наявність або відсутність залежить від потреб ринку праці країн, з якими ми працюємо, та діючого законодавства. У найближчі 3-6 місяців ми не плануємо значних змін у переліку відкритих вакансій. Ви можете надіслати Ваше резюме у довільній формі на електронну адресу або заповнити онлайн анкету на сайті і ми проінформуємо Вас, коли з'являться вакансії, які відповідають Вашій спеціальності та  досвіду роботи. Якщо Ви самостійно зможете знайти роботодавця в провінції Саскачеван і отримати пропозицію про працевлаштування, зателефонуйте нам і ми з радістю допоможемо Вам з оформленням документів.

   

  3. Чи є можливість працевлаштуватись в Канаді за іншими спеціальностями, окрім тих, що перераховані на сайті ILC? За яких умов?

  Так, така можливість існує за умови, якщо заявник має пропозицію з працевлаштування на повну зайнятість від канадського роботодавця з професії, що входить до переліку спеціальностей рівнів А, В, О.

  З переліком спеціальностей можна ознайомитись у Національному класифікаторі професій                та www.saskapprenticeship.ca.

   

  4. Чи є можливість працевлаштування у Канаді для жінок? (агрономів, нянь, гувернанток і т.п.)

  Існують різні можливості працевлаштування для жінок у Канаді: тимчасове працевлаштування для нянь у рамках Федеральної програми тимчасового працевлаштування, робота гувернанткою в рамках пілотного проекту провінційної програми імміграції в Саскачеван (SINP/Hospitality Sector Pilot Project). Детальну інформацію можна отримати на сайті www.saskimmigrationcanada.ca/hospitality

   

  5. Які умови для працевлаштування жінок (спеціальність, освіта, вік)? 

  Незалежно від статі заявника, вимоги до учасників програм працевлаштування та імміграції в провінцію Саскачеван, в цілому, однакові:

  • Професія повинна входити у перелік дефіцитних спеціальностей згідно Національного класифікатора професій.
  • Заявник повинен мати мінімум один рік офіційного досвіду роботи за спеціальністю.
  • Бажано мати відповідну фахову освіту .
  • Згідно з діючим законодавством у Саскачевані учасники провінційної програми номінації повинні набрати мінімум 35 балів з 90 можливих (оцінюється досвід роботи за основною та суміжною спеціальностям, знання англійської мови та інші фактори).

   

  6. Що відбувається з даними реєстраційної анкети після подання в ILC? Чи починає компанія пошук роботодавців після  отримання анкети від кандидата?

  Після подачі реєстраційної анкети дані заявника вносяться в базу даних компанії і, коли відкривається вакансія, яка відповідає освіті, досвіду роботи та побажанням заявника, компанія ILC запрошує кандидата на презентацію програми і співбесіду в офісі ILC в м. Києві.
  Під час презентації можна дізнатись більше про нашу компанію та компанію роботодавця за кордоном, отримати  детальнішу інформацію про вимоги, умови та процес працевлаштування, а також задати свої питання. Після презентації відбувається співбесіда з менеджером по підбору персоналу. В залежності від вимог програми вам необхідно буде пройти тестування з англійської мови, яке проводиться у нас в офісі.

  В рамках деяких програм, а також в залежності від вимог роботодавців, компанія ILC організовує практичні професійні тестування з метою перевірки умінь і навичок кандидатів. Більшість тестувань проводяться за участю роботодавця, який спостерігає за роботою фахівців. Якщо у роботодавця немає можливості приїхати, компанія ILC проводить фото- і відеозйомку тестування, яка передається роботодавцю для ознайомлення.

  ILC не займається індивідуальним пошуком роботодавця під конкретну анкету кандидата, а працює за принципом пошуку кандидатів - претендентів, чиї критерії (спеціальність, вік, досвід роботи, знання англійської мови) відповідають вакансіям роботодавців. Пошуком вакансій роботодавців займається офіс компанії в Канаді.

  Сховати
 • Медичний персонал

  Чи існують імміграційні програми для лікарів? Які саме? Де можна отримати детальну інформацію? Чи є вакансії для медперсоналу?... Читати далі

  1. Чи існують імміграційні програми для лікарів? Які саме? Де можна отримати детальну інформацію?

  Медичні працівники можуть іммігрувати в рамках  імміграційної програми провінції Саскачеван (SINP / Health Professions) http://www.saskimmigrationcanada.ca/health-professions, але брати участь в  цій програмі можуть ті медичні працівники, які вже працюють в Саскачевані на момент подачі документів на імміграцію. Зауважимо, що процес визнання освіти для українських лікарів досить тривалий та складний, вимагає проходження додаткового навчання в Саскачевані і вільного володіння англійською мовою.

   

  2. Чи є вакансії для медперсоналу?

  На сьогоднішній день у нас немає відкритих вакансій для медичного персоналу. Можливо, такі вакансії є на сайтах для пошуку роботи в Канаді (наприклад, http://www.saskjobs.ca/).

  Сховати
 • Зварювальники

  Якщо досвід роботи зварювальника 1 рік, чи є можливість отримати пропозицію щодо працевлаштування? Чи є можливість працевлаштування за спеціальністю зварювальника для студентів? Що для цього потрібно?... Читати далі

  1. Якщо досвід роботи зварювальника 1 рік, чи є можливість отримати пропозицію щодо працевлаштування?

   

  Для роботи в Канаді або оформлення імміграції в Канаду в провінцію Саскачеван необхідно мінімум 1 рік офіційно підтвердженого досвіду роботи, проте роботодавці часто надають перевагу тим кандидатам, які мають досвід роботи від 3 років. Згідно з чинним  законодавством провінції Саскачеван, заявнику необхідно набрати мінімум 35 балів з 90 можливих за системою оцінювання кандидатів імміграційною службою провінції Саскачеван. Все залежить від конкретної вакансії, Ваших професійних навичок і рівня володіння англійською мовою. У нашій практиці   нерідкісні випадки, коли роботодавці віддавали перевагу претендентам з меншим досвідом роботи, але кращими знаннями англійської мови, оскільки вони вважають, що таким кандидатам буде легше адаптуватись на новому робочому місці в Канаді. Однак все дуже індивідуально.

   

  2. Чи є можливість працевлаштування за спеціальністю зварювальника для студентів? Що для цього потрібно?

  Для того, щоб працювати зварювальником у Канаді, необхідно мати офіційно підтверджений досвід роботи за даною професією від 1 року. Також заявнику необхідно набрати мінімум 35 балів з 90 можливих за системою оцінювання кандидатів імміграційною службою провінції Саскачеван, згідно з чинним  законодавством провінції Саскачеван. Таким чином, якщо кандидат, який є студентом, має такий досвід роботи зварювальником , він може брати участь у даній програмі. При цьому досвід роботи буде зарахований, якщо він надасть документальне підтвердження того, що працював на посаді зварювальника (з зазначенням кількості робочих годин). Якщо ж заявник є студентом і проходить виробничу практику, це може бути зараховано до основного досвіду роботи (тільки фактично відпрацьовані години на посаді зварювальника).

   

  3. Коли потрібно проходити практичне тестування зі зварювання у Києві? На якому етапі?

  Практичне тестування зі зварювання проводиться з метою підтвердження професійної кваліфікації і проходить в два етапи. Перший етап - це попереднє тестування кандидата в день проходження співбесіди зі співробітником ILC. Другий етап - тестування SIAST (Саскачеванського інституту прикладних наук і технологій). Практичне тестування найчастіше проходить за участю роботодавця, який спостерігає за роботою фахівців. Якщо у роботодавця немає можливості приїхати, компанія ILC проводить фото-і відеозйомку тестування, яка передається роботодавцю для ознайомлення.

  Сховати
 • Кухарі

  Чи існує можливість працевлаштування в Саскачевані для поварів? Які умови щодо освіти, кваліфікації та досвіду роботи?... Читати далі

  1. Чи існує можливість працевлаштування в Саскачевані для поварів? Які умови щодо освіти, кваліфікації та досвіду роботи?

  На сьогоднішній день у нас немає відкритих вакансій для кухарів, однак ці вакансії періодично з'являються.

  Кухарі можуть брати участь у провінційній програмі імміграції до провінції Саскачеван для кваліфікованих працівників. Основні вимоги до кандидатів у даній галузі такі:
  Вік: переважно 25-45. (Оскільки в такому випадку заявник зможе набрати максимальну кількість балів за вік в рамках системи оцінювання учасників імміграційної програми. Згідно чинного законодавства провінції Саскачеван, кандидату необхідно набрати мінімум 35 балів з 90).

  Спеціальна освіта («кухар»): бажано

  Офіційні досвід роботи: від 1 року в приготуванні перших, других страв, салатів, десертів і т.д. в закладах громадського харчування.

  Знання англійської мови: базовий рівень

  Сховати
 • Працівники ресторанів швидкого харчування

  Які вимоги до працівників ресторанів швидкого харчування?... Читати далі

  1. Які вимоги до працівників ресторанів швидкого харчування?

  Обов'язковою вимогою є середня освіта кандидата. Більшість роботодавців запрошують  на роботу кандидатів віком від  20 до 29 років. Кандидати повинні мати офіційний досвід роботи від 1 року в ресторанах швидкого харчування та знання англійської мови на розмовному рівні. Усі кандидати на цю вакансію проходять Skype-інтерв'ю англійською мовою з роботодавцем з Канади без допомоги перекладача.

  Сховати
 • Далекобійники

  Чи має можливість із далекобійником відразу переїжджати вся сім'я, чи ні? Як водій-далекобійник підтверджує рівень іноземної мови? Чи потрібно в Канаді отримувати посвідчення водія канадського зразка?... Читати далі

  1. Чи має можливість сім'я далекобійника відразу переїжджати із ним, чи ні? 

  За програмою працевлаштування далекобійників, спочатку виїжджає основний заявник. Після 6 місяців роботи в Саскачевані і за умови підтримки роботодавця, він може подавати документи на отримання сертифіката провінційного номінанта (іммігранта). Після його отримання дружина основного заявника може подавати документи на одержання відкритої робочої візи, а діти - студентської або гостьової (залежно від віку). Як правило, родина приєднується до основного заявника-далекобійника через 1-1,5 роки після його виїзду та після одержання позитивної відповіді від імміграційної служби Саскачеван та видачі відповідних віз.

   

  2. Як водій-далекобійник підтверджує рівень іноземної  мови?

  Рівень англійської мови підтверджується складанням іспиту IELTS. Рівень знань повинен бути не нижче 3,5 - 4,0 балів (speaking, listening - 4,0 - 4,5; writing, reading - 3,0 - 3,5 бала). З 1 липня 2012 року будуть зміни до вимог за рівнем англійської мови, прохідний бал буде підвищений, про що ми проінформуємо додатково.  Ви можете підписатись на розсилку новин на нашому сайті.

   

  3. Чи потрібно в Канаді отримувати посвідчення водія канадського зразка?

  Так, обов'язково. Протягом перших 3 тижнів перебування в Саскачевані, далекобійники зобов'язані скласти теоретичний і практичний (водіння) іспити, щоб отримати посвідчення водія канадського зразка А1 (категорії, аналогічної категорії «Е» в Україну - сідельні тягачі).

   

  4. Як і де проходять тестування далекобійники? На якому етапі програми?

  Далекобійники проходять практичне тестування на автотранспортному підприємстві в Києві в день проходження співбесіди з менеджером з підбору персоналу компанії ILC. Результат практичного тестування впливає на те, чи буде далекобійник рекомендований для співбесіди з роботодавцем.

  Сховати
 • Механіки та слюсарі

  Чи потрібні в Канаді слюсарі-складальники? Чи очікуються вакансії по спеціальності слюсар механоскладальних робіт? У якій мірі необхідні механіки? Чи потрібно механікам здавати тест IELTS?... Читати далі

  1. Чи потрібні в Канаді слюсарі-складальники?

  На сьогоднішній день у нас відсутні вакансії для слюсарів-складальників, однак час від часу такі вакансії  з'являються.

   

  2. Чи очікуються вакансії по спеціальності слюсар механоскладальних робіт?

  Наявність вакансій по даній професії залежить від потреб ринку праці Канади і галузей. Час від часу такі вакансії у нас з'являються.

   

  3. У якій мірі необхідні механіки?

  У Канаді є потреба у механіках сільськогосподарської та важкої техніки, механіках елеваторів, автослюсарях та ін. Роботодавці з Саскачевану очікують, що механіки будуть мати рівень англійської мови, достатній для спілкування з клієнтами на предмет несправностей, читання інструкцій і довідників та заповнення бланків і звітів.

   

  4. Чи потрібно механікам здавати тест IELTS?

  В рамках імміграційної програми провінції Саскачеван тестування IELTS для механіків не є обов'язковим. Однак з липня 2012 року можливі зміни у підтвердженні рівня знань англійської мови на провінційному рівні.

  Сховати
 • Сантехніки

  Чи є вакансії для слюсарів-водопровідників? Чи є вакансії для сантехніків?... Читати далі

  1. Чи є вакансії для слюсарів-водопровідників?

  На сьогоднішній день у нас немає відкритих вакансій по даній професії. Для їх пошуку можна самостійно скористатися сайтами пошуку роботи в Канаді (наприклад, www.saskjobs.ca). Спеціальність сантехніка регулюється законодавством і для отримання права на роботу сантехніком необхідне визнання освіти і підтвердження кваліфікації. Більш докладно з процедурою отримання дозволу на роботу сантехніком в Саскачевані можна ознайомитись за посиланнямwww.saskapprenticeship.ca.

   

  2. Чи є вакансії для сантехніків?

  На сьогоднішній день у нас немає відкритих вакансій для сантехніків. Проте раніше компанія ILC працевлаштовувала працівників даної професії. Можливо, будуть зміни в майбутньому.

  Сховати
 • Столяри

  Як проходить практичне тестування столярів? При наявності понад 10 років неофіційного досвіду роботи столяром - будівельником, чи є можливість працевлаштування у Канаді?... Читати далі

  1. Як проходить практичне тестування столярів?

  Практичне тестування для столярів залежить від умов окремо взятої вакансії. Необхідність його проведення, а також, власне, практичне завдання обговорюється з роботодавцем. На ринку праці Саскачевану існує більша потреба в столярах будівельного профілю (виготовлення дерев'яних каркасів будинків, дахів тощо), ніж в столярах, які займаються виготовленням меблів.

   

  2. При наявності понад 10 років неофіційного досвіду роботи столяром - будівельником, чи є можливість працевлаштування у Канаді?

  У випадку, якщо претендент більше 10 років працював столяром без оформлення по трудовій книжці та сплати передбачених чинним законодавством податків, і має намір брати участь в програмі імміграції до Канади для фахівців будівельних професій, такий досвід можливо підтвердити рекомендаційними листами, довідками, характеристиками від роботодавців і клієнтів, контрактами. У всіх документах повинні бути зазначені діючі контакти роботодавців / клієнтів, які, при необхідності, зможуть підтвердити, що претендент виконував для них будівельні роботи. Однак у разі відсутності офіційного досвіду роботи існує великий ризик відмови в отриманні номінації на імміграцію та візи.

  Сховати
 • Електрики

  Чи є можливості для працевлаштування для електриків в Канаді? Чи є попит на даних спеціалістів? Яка вірогідність отримання пропозиції з працевлаштування для електрика?... Читати далі

  1. Чи є можливості для працевлаштування для електриків в Канаді? Чи є попит на даних спеціалістів?

  На сьогоднішній день у нас немає відкритих вакансій по даній професії. Для їх пошуку можна самостійно скористатися сайтами пошуку роботи в Канаді (наприклад, www.saskjobs.ca). Спеціальність електрика регулюється законодавством і для отримання права на роботу електриком необхідне визнання освіти і підтвердження кваліфікації. Більш докладно з процедурою отримання дозволу на роботу електриком в Саскачевані можна ознайомитись за посиланням www.saskapprenticeship.ca.

   

  2. Яка вірогідність отримання пропозиції з працевлаштування для електрика?

  Можливість отримання пропозиції з працевлаштування для електрика від канадського роботодавця залежить від наявності відкритої вакансії, відповідності кандидата її умовам, справжності наданих ним документів.

  Сховати
 • Інші робітничі спеціальності

  Чи може брати участь у програмах кандидат, вік якого 47 років, з неофіційним досвідом роботи по будівельним спеціальностям, а також слюсаря на будівництві трубопроводів? Яка робота є в галузі сільського господарства?... Читати далі

  1. Чи може брати участь у програмах кандидат, вік якого 47 років, з неофіційним досвідом роботи по будівельним спеціальностям, а також слюсаря на будівництві трубопроводів? Що для цього необхідно зробити?

  Провінційна програма імміграції в Саскачеван (SINP) не обмежує учасників за віком, за умови, що заявник набере мінімум 35 необхідних балів з 90 по системі оцінювання в рамках імміграційної програми для кваліфікованих працівників. Неофіційний досвід роботи по будівельним спеціальностям можна підтвердити рекомендаційними листами, довідками, характеристиками від роботодавців і клієнтів. У всіх документах повинні бути вказані діючі контакти роботодавців / клієнтів, які, при необхідності, зможуть підтвердити, що кандидат виконував для них будівельні роботи.

   

  2. Яка робота є в галузі сільського господарства?

  У галузі сільського господарства є робота для помічників фермера, механіків з ремонту сільськогосподарської техніки.

   

  3. У якій мірі необхідні верстатники універсали? Чи необхідні лише оператори ЧПУ? 

  Компанія ILC раніше надавала послуги з працевлаштування та імміграції, як для верстатників (токарів), так і для операторів верстатів з ЧПУ. На даний момент роботодавці очікують, що претенденти на вакансію оператора верстатів ЧПУ будуть володіти англійською мовою, як мінімум, на базовому рівні.

   

  4. Чи є можливість працевлаштуватись для заточувальника деревообробного інструменту, з вищою освітою інженера технолога та стажем роботи заточувальником 20 років (вік 54и роки)?

  Вакансій у сфері деревообробки у нас на даний момент немає.

  Сховати
 • Вища освіта та неробітничі спеціальності

  Чи є вакансії для педагогів? Яка перспектива знайти роботу в Канаді для інженера-конструктора з українським дипломом? Чи визнається диплом? Чи можна іммігрувати по спеціальності перукар без офіційного досвіду роботи?... Читати далі

  1. Чи є вакансії для педагогів?

  У нас немає відкритих вакансій для педагогів, і компанія ILC раніше не працевлаштовувала фахівців даної професії. Для працівників цієї спеціальності Міністерством освіти Саскачевану вимагається спеціальна сертифікація та дозволи.

   

  2. Яка перспектива знайти роботу в Канаді для інженера-конструктора з українським дипломом? Чи визнається диплом?

  Інженери різної спеціалізації належать до кваліфікованих працівників і можуть подавати документи на імміграцію в рамках провінційної імміграційної програми для кваліфікованих працівників, при наявності пропозиції з працевлаштування від роботодавця з Саскачевану.
  Щодо визнання освіти необхідно звертатися до Міністерства освіти Канади, надаючи копії дипломів про освіту, отриману в Україні, а також виписки із списком предметів, перекладені англійською мовою та завірені нотаріально.

   

  3. Чи може людина з вищою біологічною освітою, 53 роки, претендувати на некваліфіковану роботу по програмах?

  Це залежить від умов вакансії і від роботодавця, в нашій практиці не було випадку працевлаштування на некваліфіковану роботу кандидатів старше 40 - 45 років.

   

  4. Чи можна іммігрувати по спеціальності перукар без офіційного досвіду роботи?

  Ні. Перукар без офіційного досвіду роботи може іммігрувати в Канаду в рамках програми спонсорства (Sponsorship) або, якщо вона/він є дружиною/чоловіком основного заявника, по провінційній програмі імміграції в Саскачеван для кваліфікованих працівників (SINP / Skilled Workers).

   

  5. Чи існує можливість працевлаштування в Саскачевані за наявності диплому магістра економіки, менеджменту на вакансію економіста або на іншу? Які можливості працевлаштування в банківській сфері та сфері туризму?

  Економісти, менеджери, банківські працівники можуть працевлаштуватися в Канаді в рамках провінційної імміграційної програми провінції Саскачеван для кваліфікованих працівників.
  Для участі в програмі не достатньо наявності лише диплома про вищу освіту у вищезгаданій галузі. Згідно з умовами програми, необхідний також офіційно підтверджений досвід роботи, знання англійської мови і пропозиція з працевлаштування на повний робочий день від роботодавця з Саскачевану.

  У нас немає вакансій для економістів, менеджерів і банківських працівників. Для їх пошуку можна скористатися сайтами для пошуку роботи в Канаді, наприклад http://www.saskjobs.ca/ При цьому претендент з України на дану вакансію буде конкурувати на ринку праці Саскачевану з кандидатами, які отримали освіту і досвід роботи в Канаді.

   

  6. Які є спеціальності для людей з вищою освітою?

  Наявність вищої освіти обумовлюється умовами кожної окремо взятої вакансії від роботодавця з Канади. З відкритими вакансіями можна ознайомитись на сайті ILC labour-centre.com/lang/ua/shukajete-robotu/canada/vacancies-canada/.

   

  7. Чи є можливість працевлаштування для тренера з лижного спорту (біатлон) за наявності диплому по спеціальності та досвіду роботи понад 7 років?

  У нас немає вакансій для тренерів з лижного спорту.

   

  8. Чи потрібні в Канаді продавці?

  У нас немає вакансій для продавців.

   

  9. Чи можна іммігрувати до Канади із спеціальністю та освітою кравця? 

  Можна за умови наявності пропозиції з працевлаштування на повний робочий день від канадського роботодавця та відповідності усім умовам вакансії. Заявник має набрати мінімум 35 балів із 90 можливих згідно з вимогами імміграційної служби провінції Саскачеван.

  10. Чи існує можливість працевлаштування в Канаді для пенсіонерів (53 роки)?

  Вік не є обмеженням для роботи в Канаді у рамках провінційної імміграційної програми провінції Саскачеван, якщо заявник відповідає всім умовам вакансії і програми і має пропозицію щодо працевлаштування на повний робочий день від канадського роботодавця.

   

  11. Чи бувають вакансії в інших провінціях?

  Так, компанія ILC має досвід працевлаштування в провінції Альберта, Манітоба, Британська Колумбія і Онтаріо.

   

  12. Як можна самому знайти пропозицію з працевлаштування?

  Для самостійного пошуку вакансій в Канаді можна скористатися спеціальними пошуковими сайтами, наприклад http://www.saskjobs.ca/

  Сховати
 • Можливість працевлаштування працівників без досвіду роботи

  Чи може студент скористатися програмою після університету, без досвіду роботи? Чи можна подати заявку на оформлення імміграції до Канади після закінчення університету в США без досвіду роботи?... Читати далі

  1. Чи може студент скористатися програмою після університету, без досвіду роботи?

  В рамках провінційної імміграційної програми провінції Саскачеван для кваліфікованих працівників (SINP / Skilled workers) студенти без досвіду роботи не можуть брати участі.

   

  2. Чи можна подати заявку на оформлення імміграції до Канади після закінчення університету в США без досвіду роботи?

  В рамках провінційної імміграційної програми провінції Саскачеван для кваліфікованих працівників (SINP / Skilled workers) студенти без досвіду роботи не можуть брати участі незалежно від місця отримання освіти. Для роботи в Канаді або оформлення імміграції в Канаду в провінцію Саскачеван необхідно мати мінімум один рік офіційно підтвердженого досвіду роботи за відповідною спеціальністю.

   

  3. Чи існує можливість працевлаштування для штукатура або по спеціальності різноробочого на м'ясокомбінат за наявності досвіду роботи в Польщі?

  Так, при наявності вакансії для штукатурів або різноробочих на м'ясокомбінат і за умови документального підтвердження досвіду роботи та відповідності іншим умовам вакансії, можна працевлаштуватися в Канаді за вказаними спеціальностями.

  Сховати
 • ПРОЦЕС ІММІГРАЦІЇ
  Загальні запитання по імміграції

  Чи можу я працювати в Канаді і в той же час навчатись в Україні, отримувати вищу заочну освіту? Якщо я маю пропозицію з працевлаштування від роботодавця з провінції Саскачеван, як можна пришвидшити процес трудової імміграції за допомогою ILC?... Читати далі

  1. Чи існує можливість працевлаштування в Канаді при наявності громадянства Росії та посвідки на проживанні в Україні з 1996 року за допомогою ILC?

  Так, можливо за умови наявності вакансії та відповідності заявника всім умовам цієї вакансії.

   

  2. Чи можу я працювати в Канаді і в той же час навчатись в Україні, отримувати вищу заочну освіту?

  З даного питання, зокрема, можливості дистанційного навчання та складання іспитів (сесій) необхідно звернутися до ВУЗу, в якому планується здобувати вищу освіту. Умовами програм працевлаштування та імміграції в Канаду не обумовлена заборона на отримання освіти. Так само питання отримання заочної освіти в Україні підчас роботи в Канаді вам необхідно буде узгодити з вашим роботодавцем, оскільки ви будете відсутні час від часу на роботі у зв'язку зі складанням навчальної сесії на території України, а більшість контрактів в Канаді передбачає 2-тижневу відпустку 1 раз на рік.

   

  3. Якщо я маю пропозицію з працевлаштування від роботодавця з провінції Саскачеван, як можна пришвидшити процес трудової імміграції за допомогою ILC?

  Необхідно переконатись, що пропозиція з працевлаштування видана на повний робочий день і за фахом, який входить до рівнів А, В, 0 матриці професій Національного класифікатора професій Канади (NOC), що дає право кандидату брати участь у провінційній імміграційній програмі Саскачевану для кваліфікованих працівників, зібрати всі необхідні документи і звернутись в компанію ILC за телефоном (044) 481-00-41.

   

  4. Чи можна отримавши номінацію від провінції та робочу візу, не їхати терміново до Канади, а лише після отримання імміграції?

  Як правило, канадський роботодавець очікує, що працівник почне працювати в короткий термін після отримання робочої візи, оскільки процес розгляду документів на імміграційну візу може тривати до 24 місяців.

   

  5. Чи відбувається співбесіда з заявниками у посольстві Канади у Києві?

  Співбесіда із заявниками в посольстві Канади в Києві відбувається за рішенням візового офіцера, про що заявник повідомляється особисто в кожному окремому випадку. Якщо кандидата запрошують на співбесіду, він отримає необхідну інформаційну підтримку від Імміграційного консультанта Волтера Гарчинські (ICCRC номер R410855) з метою підготовки до інтерв'ю в Посольстві Канади.

   

  6. Чи можу я перебувати і працювати за кордоном під час розгляду моїх документів  у посольстві? 

  Так, перебувати за кордоном під час розгляду документів в посольстві не заборонено умовами програм.

   

  7. Чи можливо пройти імміграційний процес після отримання тимчасового дозволу на роботу?

  Так, можливо.

   

  8. Якщо основний заявник чоловік, чи отримує дружина підтримку у працевлаштуванні в Канаді?

  Компанія ILC не надає послуг з працевлаштування дружини основного заявника, проте якщо нам відомо про наявність вакансій для жінок, ми обов'язково повідомляємо про це заявникам та їх дружинам.

   

  9. Наскільки зміниться заробітна плата працівника після отримання права на постійне місце проживання?

  Розмір заробітної плати працівника залежить від показників його діяльності та від політики компанії щодо перегляду заробітної плати, і не залежить від наявності права на постійне місце проживання.

   

  10. Чи існує можливість перевезення домашніх тварин і що для цього необхідно?

  Так, така можливість є. Щоб уточнити умови перевезення домашніх тварин, необхідно звернутись в авіакомпанію, послугами якої плануєте скористатися для перельоту.

   

  11. Чи існують гарантії, що робоче місце буде зберігатись за працівником в той час, поки документи будуть на оформленні? Чи буде роботодавець чекати 12 місяців, поки оформлюються документи?

  Роботодавці, які беруть на роботу фахівців з-за кордону в рамках провінційної імміграційної програми провінції Саскачеван для кваліфікованих працівників, знають про терміни розгляду документів. Тому робоче місце буде зберігатись за кандидатом, який отримав пропозицію з працевлаштування, на час розгляду його документів та отримання візи. Однак, бувають випадки втрати робочого місця пов'язані з обставинами невизначеної сили, але це трапляється дуже рідко.

   

  12. Як ознайомитись з імміграційною програмою провінції Альберта? Які основні відмінності від імміграційної програми провінції Саскачеван?

  З умовами провінційної програми імміграції в Альберту можна ознайомитися на офіційному сайті, а з умовами програми імміграції в Саскачеван - www.saskimmigrationcanada.ca.

   

  13. Чи можна брати участь у програмі Саскачевану, якщо вже іде розгляд документів по іншій програмі Канади?

  Так, можна.

   

  14. Після підписання контракту і оплати першого внеску, який відсоток заявників отримали  візу і виїхати до Канади?

  Після підписання контракту та оплати першого внеску виїжджають всі кандидати, за умови, що:

  • ніхто з них не відмовився від участі в програмі з особистих / сімейних причин.
  • роботодавець не відкликав пропозицію з працевлаштування через внутрішні причини. В такому випадку кандидата можуть рекомендувати іншому роботодавцю.
  • ніхто з кандидатів не отримав відмову в посольстві / імміграційному офісі / МОМ внаслідок виявлення підроблених документів або за станом здоров'я.

   

  15. Чи існує можливість працевлаштуватись на 2-3  роки без подальшої імміграції?

  Так, така можливість існує у рамках Федеральної програми для кваліфікованих і некваліфікованих працівників.

   

  16. Де можна отримати пакет документів для заповнення?

  Якщо мова йде про початковий етап реєстрації, необхідні наступні документи:

  • Копія українського паспорта (стор. 1, 2, 11).
  • Копія закордонного паспорта (стор. 1 + всі сторінки з відмітками).
  • Копія ідентифікаційного номера.
  • Копія свідоцтва про народження.
  • Копія свідоцтва про шлюб / розлучення.
  • Копії документів про освіту з додатками: дипломи, посвідчення, допуски, сертифікати і т.д., крім атестата про середню освіту.
  • Копія трудової книжки: всі сторінки з записами незалежно від змісту, якщо трудова відкрита, копія повинна бути завірена у відділі кадрів підприємства.
  • Копії інших документів для підтвердження досвіду роботи: довідки, характеристики, контракти, свідоцтва ПП тощо.
  • 8 кольорових фото (3,5 х 4,5 см на білому фоні, 80% обличчя).Зробити фото на документи можна в офісі ILC за додаткову оплату.

   На наступних етапах програм можуть знадобитись додаткові документи, в тому числі анкети для подачі в посольство / імміграційний офіс. Про це імміграційний консультант проінформує додатково.

   17. Чи надаєте компанія ILC послуги з імміграції українцям, що хочуть створити свій бізнес у Канаді, зокрема сільськогосподарський? Чи є можливість купити ферму в Канаді, чи компанія допомагає в цьому?

   Послуги з імміграції надає імміграційний консультант. Компанія ILC не надає допомогу в купівлі ферми в Канаді. Докладніше з умовами програми імміграції для власників ферм можна ознайомитися на сайті www.saskimmigrationcanada.ca.

    

   18. Де відбуваються інтерв'ю, в яких умовах?

   Інтерв'ю з потенційним роботодавцем з Канади, можуть проводитись:

   • В офісі компанії ILC при особистій присутності представника роботодавця і перекладача, у разі необхідності.
   • В офісі компанії ILC по Skype (відео-конференція), якщо представник роботодавця не приїжджає в Україну з метою проведення інтерв'ю.

   Після одержання пропозиції про роботу, проводиться інтерв’ю з імміграційним консультантом, під час якого кандидату надається інформація щодо імміграційного процесу та його етапів.

    

   19. Чи є виплата аліментів перешкодою для імміграції?

   У випадку, якщо учасник програми імміграції в Канаду розлучений, разом з іншими документами йому необхідно надати нотаріально завірену заяву від колишнього чоловіка/дружини, яка свідчить про те, що вона/він ознайомлений (а) про наміри заявника виїхати закордон і у них відсутні матеріальні і моральні зобов'язання один перед одним, у тому числі і з виплатою аліментів.

    

   20. Як впливає сімейний стан на отримання дозволу на імміграцію?

   Сімейний стан не впливає на отримання дозволу на імміграцію.

    

   21. Якщо заявник розлучений, з чоловіком гарні стосунки, але штампу у паспорті про розлучення немає. Як можна оформити імміграцію, тільки на основного заявника чи можна буде також оформити на дітей?

   Заявнику необхідно мати свідоцтво або рішення суду про розлучення, а також дозвіл колишнього чоловіка/дружини на виїзд дітей:

   • Дітей до 22 років, за умови, що вони не знаходяться у шлюбі, не мають власних дітей та матеріально залежать від заявника;
   • Дітей від 22 до 28 років при наявності доказів матеріальної залежності від заявника, а також за умови, що вони не одружені та не мають дітей.

    

   Сховати
  • Проходження медичної комісії

   З чого складається проходження медичного огляду? Як пройти медичну комісію? Які вимоги до стану здоров'я заявників? Чи можна виїхати до Канади, якщо в дитини цукровий діабет?... Читати далі

   1. З чого складається проходження медичного огляду?

   Направлення на медичний огляд, інструкцію і необхідні документи видає посольство Канади в Києві. Після цього потрібно звернутися в Міжнародну організацію з міграції (МОМ) і забронювати місце, це може зробити для вас компанія ILC згідно з інструкцією імміграційного консультанта. Після чого у визначений день і час пройти медичний огляд разом з усіма членами сім'ї, якщо це передбачено програмою. Медичний огляд проводять лише лікарі Міжнародної організації з міграції (МОМ), які акредитовані Міністерством у справах громадянства і імміграції Канади (СІС).

    

   2. Як пройти медичну комісію? Які вимоги до стану здоров'я заявників?

   Інформацію з цього питання Ви можете отримати за номером телефону (044) 584 36 69 у Міжнародній організації з міграції (МОМ), в якій всі учасники програми імміграції в Канаду обов'язково  проходять медкомісію.

    

   3. Чи можна виїхати до Канади, якщо у дитини цукровий діабет?

   Інформацію з цього питання Ви можете отримати за номером телефону (044) 584 36 69 у Міжнародній організації з міграції (МОМ), в якій всі учасники програми імміграції в Канаду обов'язково  проходять медкомісію.

    

   4. При яких захворюваннях заявник може не пройти медичну комісію?

   Інформацію з цього питання Ви можете отримати за номеру телефону (044) 584 36 69 у Міжнародній організації з міграції (МОМ), в якій всі учасники програми імміграції в Канаду обов'язково  проходять медкомісію.

   Сховати
  • Вік кандидатів

   Чи варто починати процес імміграції в 49 років? Чи є шанси для імміграції для заявників, яким більше 45 років? Заявникам якого віку надають перевагу для оформлення імміграції?... Читати далі

   1. Чи варто починати процес імміграції в 49 років? Чи є шанси для імміграції для заявників, яким більше 45 років?

   Якщо інше не передбачено умовами окремо взятої вакансії, провінційна програма імміграції в Саскачеван (SINP) не обмежує учасників за віком, при умові, що заявник набирає мінімум 35 необхідних балів з 90 можливих за системою оцінювання в рамках імміграційної програми для кваліфікованих працівників. Все залежить від досвіду роботи пошукача і рівня англійської мови.

    

   2. Заявникам якого віку надають перевагу для оформлення імміграції?

   Провінційна  програми імміграції в Саскачеван за категорією кваліфікованих працівників не передбачає вікових обмежить. Вікові обмеження можуть бути у  програмі імміграції до провінції Саскачеван за сімейною категорією, у ній можуть взяти участь лише кандидати віком від 18 до 49 років.

    

   3. Співробітники компанії ILC відповідають по телефону в Києві, що працевлаштовують тільки до 45 років. Це так? Чи є можливість працевлаштуватись кандидатам, яким більше ніж 45 років?

   Якщо інше не передбачено умовами окремо взятої вакансії, провінційна програма імміграції в Саскачеван (SINP) не обмежує учасників за віком, при умові, що заявник набирає мінімум 35 необхідних балів з 90 можливих за системою оцінювання в рамках імміграційної програми для кваліфікованих працівників. Все залежить від досвіду роботи пошукача і рівня англійської мови.

   Сховати
  • Програма імміграції до провінції Саскачеван для кваліфікованих працівників (SINP)

   Яким чином рахувати бали за освіту, якщо є диплом кандидата наук і працюю викладачем? Чи може враховуватись диплом, отриманий на заочній формі навчання?... Читати далі

   1. Яким чином рахувати бали за освіту, якщо є диплом кандидата наук і працюю викладачем?

   З інструкцією по підрахунку балів можна ознайомитись на офіційному сайті, що присвячений імміграції в Саскачеван. Також Ви можете підрахувати свої бали на сайті компанії ILC.

    

   2. Чи може враховуватись диплом, отриманий на заочній формі навчання?

   Так, може.

    

   3. Скільки балів буде зараховано, якщо є диплом про закінчену вищу освіту зі ступенем спеціаліст?

   8 балів. Більш детально з інструкцією по підрахунку балів можна ознайомитись на офіційному сайті, що присвячений імміграції в Саскачеван.

    

   4. До моменту отримання диплому був досвід роботи, він враховується?

   Так, такий досвід враховується за умови документального підтвердження. За умовами провінційної програми імміграції до провінції Саскачеван за категорією кваліфікованих працівників, в основному, розглядається досвід роботи за останні 10 років.

    

   5. Друга вища освіта дає можливість отримати додаткові бали для імміграції?

   При підрахуванні балів враховується один найвищий бал за усі наявні освітні кваліфікації.

    

   6. Якщо є диплом інженера-електрика, стаж роботи 7 років робочим-електромонтером, 6 років - інженером-електриком. Як вірно підрахувати бали?

   Ви отримуєте 8 балів за фактор освіти та 10 балів - за досвід роботи за спеціальністю, по якій оформлюєтеся.

   Сховати
  • Підтвердження досвіду роботи

   Як підтвердити неофіційний досвід роботи? Хто повинен видавати довідку для підтвердження досвіду роботи: керівник відділку, заступник начальника цеху, начальник цеху чи директор заводу? Що повинно бути вказано в довідці?... Читати далі

   1. Як підтвердити неофіційний досвід роботи?

   У випадку, якщо пошукач працював без запису досвіду роботи у трудовій книжці та без сплати передбачених діючим законодавством податків, і має намір брати участь в програмі імміграції до Саскачевану, такий досвід можна підтвердити листами рекомендацій, довідками, характеристиками від роботодавців та клієнтів, контрактами. У всіх документах повинні бути вказані діючі контакти роботодавців/клієнтів, які, при необхідності, зможуть підтвердити те, що пошукач виконував для них вказані роботи. Довідки повинні містити детальний опис робіт чи функціональних обов'язків, які виконував працівник, коли займав ту чи іншу посаду, та видаватись на офіційному бланку компаній, в якій працював заявник.

    

   2. Хто повинен видавати довідку для підтвердження досвіду роботи: керівник відділку, заступник начальника цеху, начальник цеху чи директор заводу? Що повинно бути вказано в довідці?

   Довідка, що підтверджує досвід роботи на підприємстві, повинна бути виписана на фірмовому бланку компанії. В ній вказано дати початку та закінчення працевлаштування, посада пошукача, виконувані види робіт. Довідка повинна бути підписана особою, що має право підпису на документах, які видані на фірмовому бланку компанії.

    

   3. Як може підтвердити свій досвід роботи приватний підприємець? Які документи потрібно надати для підтвердження досвіду роботи?

   Приватний підприємець може підтвердити свій досвід роботи, якщо надасть свідоцтво приватного підприємця, документ із вказаними видами діяльності, ліцензію (якщо вона передбачена даними видами діяльності), довідку з податкової за весь період підприємницької діяльності, рекомендаційні листи від клієнтів, контракти.

    

   4. Чи являється виробнича практика за спеціальністю досвідом роботи?

   За умови документального підтвердження виробнича практика враховується, як досвід роботи в доповнення до основного стажу.

    

   5. Чи враховується робота в США по програмі work and travel USA, як офіційний досвід роботи?

   В залежності від програми, за якою подаються документи. Якщо Ви подаєте документи за федеральною програмою тимчасового працевлаштування іноземних працівників - досвід роботи може враховуватися. Якщо ж Ви подаєте документи за імміграційною програмою в провінцію Саскачеван за категорією Hospitality Sector (категорія, що дозволяє працівникам  сфери обслуговування подавати документи на імміграцію в рамках програми імміграції до провінції Саскачеван), то досвід за програмою work and travel не враховується.

    

   6. Як підтвердити досвід роботи, якщо працюєш на військову промисловість, де неможливо отримати довідку з місця роботи?

   Умовами програми імміграції в провінцію Саскачеван передбачено наявність у пошукача мінімум 1 року документально підтвердженого досвіду роботи за заявленою спеціальністю.

    

   7. Чи є можливість працювати у сільському господарстві, якщо в Україні немає офіційного досвіду роботи?

   Умовами програми імміграції в провінцію Саскачеван передбачено наявність у пошукача мінімум 1 року документально підтвердженого досвіду роботи за заявленою спеціальністю.

    

   8. Якщо практичні навики роботи зварювальником є, а підтверджувальних документів немає, чи є можливість взяти участь в програмі?

   Умовами програми імміграції в провінцію Саскачеван передбачено наявність у пошукача мінімум 1 року документально підтвердженого досвіду роботи за заявленою спеціальністю.

   Сховати
  • Родичі в Канаді

   Чи впливає на нарахування балів наявність родичів в провінції Альберта та родина одного з батьків, з якими немає контакту в Саскачевані? Якщо брат живе в Канаді, але не в провінції Саскачеван, чи будуть нараховуватись додаткові бали?... Читати далі

   1. Чи впливає на нарахування балів наявність родичів в провінції Альберта та родина одного з батьків, з якими немає контакту в Саскачевані?

   Наявність родичів в Альберті не впливає на підрахунок балів за імміграційною програмою провінції Саскачеван. Наявність родичів в Саскачевані впливає на кількість балів у тому випадку, якщо це родичі 1-2 ступеню спорідненості.

   З інструкцією по підрахунку балів можна ознайомитись на офіційному сайті, що присвячений імміграції в Саскачеван.

    

   2. Якщо брат живе в Канаді, але не в провінції Саскачеван, чи будуть нараховуватись додаткові бали?

   Ні, не будуть. З інструкцією по підрахунку балів можна ознайомитись на офіційному сайті, що присвячений імміграції в Саскачеван.

    

   3. Якщо є сестра, яка проживає у Батлфорді, чи вважається це сімейною підтримкою. Чи будуть нараховуватись додаткові бали? Яка кількість?

   Так, за умови, що сестра має статус постійного жителя Саскачевану (permanent residence). В такому випадку, можна розглядати можливість оформлення за програмою сімейної категорії.

   З інструкцією по підрахунку балів можна ознайомитись на офіційному сайті, що присвячений імміграції в Саскачеван. А з умовами програми по сімейній категорії за посиланням http://labour-centre.com/lang/ua/shukajete-robotu/canada/family-immigration/ або http://www.saskimmigrationcanada.ca/family-members .

   Сховати
  • Судимості

   Якщо була раніше умовна судимість, чи є можливість іммігрувати до Канади? Судимість родичів (батька, матері) матиме вплив на рішення по справі імміграції до провінції Саскачеван?... Читати далі

   1. Якщо була раніше умовна судимість, чи є можливість іммігрувати до Канади?

   Наявність судимостей, знятої чи умовної, у учасника програми імміграції до Канади передбачає ризик відмови у видачі візи чи/або сертифіката провінційного номінанта, але все залежить від статті, за якою була судимість та строку давності. Рішення щодо Вашої імміграційної справи приймає імміграційний офіцер.

    

   2. Судимість родичів (батька, матері) матиме вплив на рішення по справі імміграції до провінції Саскачеван?

   Ні, судимість родичів не впливає на рішення по імміграційній справі заявника.

   Сховати
  • Знання мов

   Якщо згідно таблиці кількість балів складає 32, не має знань англійської мови, чи є можливість працевлаштування? Чи обов'язково здавати екзамен з іноземної мови і де його можна здати? Чи буде корисним у Саскачевані знання французької мови?... Читати далі

   1. Якщо згідно таблиці кількість балів складає 32, немає знань англійської мови, чи є можливість працевлаштування? 

   Умовами провінційної програми імміграції в Саскачеван передбачено, що заявнику необхідно набрати мінімум 35 балів для участі в програмі. Також, враховуючи зростаючу конкуренцію на ринку праці, роботодавці віддають перевагу  претендентам, які знають англійську мову.

    

   2. Чи обов'язково здавати екзамен з іноземної мови і де його можна здати?

   Зараз умовами програми провінційної імміграції в Саскачеван для кваліфікованих працівників не передбачений обов'язковий екзамен з англійської мови. Але, якщо ви вважаєте, що можете отримати бали за знання англійської мови, вам необхідно буде підтвердити свій рівень відповідним міжнародним сертифікатом. Це може бути сертифікат IELTS або сертифікат CLB (Canadian language Benchmark). Тест за системою CLB можна скласти у нашому офісі.

    

   3. Чи буде корисним у Саскачевані знання французької мови?

   При оформленні імміграційних документів заява про знання французької мови може вплинути на кількість балів, що нараховуються в рамках оцінювання учасників провінційної імміграційної програми. В залежності від рівня знання французької мови можна отримати від 1 до 5 балів при наявності відповідного сертифікату, що підтверджує знання  французької мови.

   З інструкцією по підрахунку балів можна ознайомитись на офіційному сайті, що присвячений імміграції в Саскачеван.

   Сховати
  • Відмови у посольствах

   Чи можна подавати документи по програмі імміграції SINP, якщо була відмова у видачі студентської візи в канадському посольстві? Якщо раніше подавалась аплікація на бізнес візу, та була відмова, чи може це вплинути на отримання робочої візи?... Читати далі

   1. Чи можна подавати документи по програмі імміграції SINP, якщо була відмова у видачі  студентської візи в канадському посольстві?

   Так, можливо, у тому випадку, якщо обмеження на подачу документів, що вказані в попередній відмові, уже закінчилися. В анкетах, що заповнюються за програмою SINP, є питання про те, чи подавалися документи на видачу канадської візи раніше, чи були відмови та які їх причини. Ризик невидачі залежить від причини, за якою була отримана відмова.

    

   2. Якщо раніше подавалась аплікація на бізнес візу, та була відмова, чи може це вплинути на отримання робочої візи?

   Залежить від того, яка причина попередньої відмови.

    

   3. Якщо була відмова у посольстві на 2 роки, але термін уже минув, чи можна подавати документи знову?

   Так, подавати документи можна. Ризик невидачі залежить від причини, за якою була отримана відмова.

   Сховати
  • Отримання громадянства

   Через який час перебування у Канаді можна отримати громадянство Канади? Після отримання ПМЖ та громадянства в Канаді чи буде залишатися дійсним українське громадянство? Чи є можливість отримати подвійне громадянство?... Читати далі

   1. Через який час перебування у Канаді можна отримати громадянство Канади?

   Якщо за останні чотири календарні роки, в сумарній кількості три з них ви прожили (фізично знаходилися) в Канаді, тоді ви можете подавати документи на отримання громадянства.

   Детальну інформацію про вимоги до заявників на отримання громадянства Канади можна отримати на сайті Департаменту громадянства та імміграції Канади.

    

   2. Після отримання ПМЖ та громадянства в Канаді чи буде залишатися дійсним українське громадянство? Чи є можливість отримати подвійне громадянство?

   Після отримання права на постійне місце проживання в Канаді  (permanent residence) кандидат зберігає громадянство України.

   Після 3 років фізичного перебування в Канаді, в сумарній кількості за останні 4 календарні роки,  в статусі постійного жителя Канади та відповідності іншим вимогам, можна подавати документи на отримання громадянства.

   Подвійне громадянство заборонене діючим законодавством України.

   Сховати
  • Імміграція за сімейною категорією

   Скільки часу займає оформлення за сімейною програмою? Якщо іммігрувати за сімейною програмою, чи потрібно спонсору оплачувати вартість програми? Якщо так, то яка сума оплати?... Читати далі

   1. Щоб стати спонсором для своєї сім'ї, чи потрібно робітнику, який проживає у Саскачевані, працювати на одного й того ж роботодавця протягом останніх 6 місяців, чи він може працювати на різних роботодавців протягом цього ж терміну?

   Умови програми спонсорства членів сім'ї не обмежують спонсора роботою тільки на одного роботодавця протягом останніх 6 місяців, за умови офіційного працевлаштування. Спонсор також має проживати в провінції Саскачеван щонайменше 1 рік і мати статус постійного жителя.

    

   2. Скільки часу займає оформлення за сімейною програмою?

   Приблизно 13 місяців займає розгляд документів на отримання сертифікату провінційного номінанта. Якщо за сімейною категорією передбачено працевлаштування, то очікування робочої візи триватиме 2-3 місяці. В іншому випадку заявник може виїжджати тільки після отримання імміграційних віз, розгляд документів на які триватиме до 26 місяців.

    

   3. Якщо іммігрувати за сімейною програмою, чи потрібно спонсору оплачувати вартість програми? Якщо так, то яка сума оплати?

   Ні, спонсор не повинен оплачувати цю програму. Він зобов'язаний тільки надати письмові гарантії підтримки родича, якого спонсорує.

    

   Сховати
  • Возз’єднання сім’ї

   До якого віку можна забирати дітей? Чи можна відразу поїхати з чоловіком, а не по одному? Якщо чоловік проходить за професією, чи може забрати він свою сім'ю? Чи є можливість забрати батьків з собою, якщо вони пенсіонери?... Читати далі

   1. До якого віку можна забирати дітей?

   До 19 років, за умови, що вони не одружені, не мають власних дітей та залежать матеріально від заявника.

    

   2. Чи можна відразу поїхати з чоловіком, а не по одному?

   За провінційною програмою імміграції в Саскачеван для кваліфікованих працівників дружині дозволено виїжджати разом з чоловіком.

    

   3. Якщо чоловік проходить за професією, чи може забрати він свою сім'ю?

   За провінційною програмою імміграції в Саскачеван для кваліфікованих працівників основний заявник може забирати свою сім'ю. Дружині дозволено виїжджати разом з чоловіком.

    

   4. Чи є можливість забрати батьків з собою, якщо вони пенсіонери?

   Членів сім'ї першого та другого ступеню спорідненості можна забирати в Канаду при умові, що їх вік становить від 18 до 49 років та вони відповідають іншим вимогам сімейної категорії.

    

   5. Чи є можливість іммігрувати усією сім'єю у випадку громадянського шлюбу, а двоє дітей мають прізвище дружини?

   Так, така можливість є, за умови, що громадянський шлюб триває більше 1 року.

    

   6. Якщо чоловік переїхав до Канади, а дружина на той час народила дитину, через який час можна приїхати дружині з дитиною та скільки років повинно бути дитині?

   За провінційною програмою імміграції в Саскачевані для кваліфікованих працівників дружина заявника з дитиною може виїхати після оформлення проїзного документу дитини та отримання відповідних дозволів і віз. Зазвичай це займає від 3 місяців після подачі документів.

   Сховати
  • Послуги ILC та імміграційного консультанта. Вартість програм та умови оплати

   Скільки коштують заняття з англійської мови по Skype? Скільки коштує реєстрація в компанії ILC, послуги зі складання резюме, яке буде відіслано роботодавцям? Чому оплата програми у доларах США, а не у канадських доларах?... Читати далі

   1. Скільки коштують заняття з англійської мови по Skype?

   Заняття через Skype проводяться тільки для учасників програм. Вартість одного заняття тривалістю 45 хвилин складає 75 грн.

    

   2. Скільки коштує реєстрація в компанії ILC, послуги зі складання  резюме, яке буде відправлено роботодавцям?

   До моменту підписання контракту з роботодавцем кандидат не несе ніяких затрат, окрім оплати професійного тестування, якщо таке є обов'язковою умовою участі у програмі та передбачено спеціальністю.

    

   3. Чому оплата програми у доларах США, а не у канадських доларах?

   Оплата послуг компанії ILC відбувається в гривнях за курсом НБУ на день оплати. Послуги імміграційного консультанта оплачуються в доларах США - це визначено договором з імміграційним консультантом.

    

   4. Якщо не було можливості прийти на семінар, але  цікавить працевлаштування в провінції  Саскачеван, що потрібно зробити?

   Необхідно заповнити анкету на сайті компанії ILC http://labour-centre.com/lang/ua/shukajete-robotu/canada/#url=/lang/ua/add-information-about-themselves/ або надіслати резюме у довільній формі на нашу електронну адресу . Всі питання, які Вас цікавлять, можна задати, зателефонувавши за номером телефону (044) 481-00-41.

    

   5. У чому полягають послуги імміграційного консультанта?

   До послуг імміграційного консультанта входить:

   • Визначення імміграційної категорії, оцінка шансів заявника з метою успішного проходження імміграційного процесу;
   • Підготовка та подача заяв в імміграційний офіс провінції Саскачеван згідно з вимогами визначеної категорії на основного заявника та усіх членів його сім'ї;
   • Підготовка та подача заяв на постійне місце проживання в Посольство Канади в Україні на основного заявника і всіх членів його сім'ї;
   • Підготовка та подача заяв на дозвіл тимчасового в'їзду до Канади на основного заявника та всіх членів сім'ї;
   • Організація проходження медичної комісії;
   • Представництво інтересів клієнта в імміграційній службі провінції Саскачеван, Посольстві Канади в Україні та митній службі Канади;
   • Інформування клієнта про стан розгляду його справи;
   • За необхідності, підготовка та надання додаткових документів, додаткові консультації відносно імміграційного процесу.

    

   6. Який процент потрібно сплачувати при оформленні кредиту на оплату послуг ILC?

   Ефективна ставка за кредитом становить 23 % річних.

    

   7. Якщо немає такої суми грошей, як нам бути?

   Вартість програми оплачується поетапно. Перший внесок в розмірі $1500 оплачується тільки після підписання контракту з роботодавцем. Залишок суми оплачується перед відльотом в Канаду, після отримання усіх документів в посольстві. На другу частину оплати є можливість отримати кредит в кредитному союзі «Всеукраїнський бізнес-центр», з яким ми співпрацюємо.

    

   8. Де можна дізнатись детальніше про кредит?

   Детальну інформацію про кредит можна дізнатись, зателефонувавши  до кредитного союзу «Всеукраїнський бізнес-центр», з яким ми співпрацюємо,  за номером телефону (044) 481-00-28 .

    

   9. Скільки коштуватиме програма для сім'ї (чоловік, дружина, дитина)?

   Вартість імміграційних програм в провінції Саскачеван для сім'ї складає $7500. Також потрібно враховувати прямі витрати на кожного члена сім'ї: консульський збір - $150; проходження медичної комісії - $160; розгляд справи кандидата в імміграційному офісі - $550; вартість перельоту в Канаду - $1400.

   Вартість програми сплачується поетапно. Перший внесок в розмірі $1500 оплачується тільки після підписання контракту з роботодавцем. Залишкова сума оплачується перед відльотом, після підписання контракту з роботодавцем. На другу частину оплати є можливість отримати кредит в кредитному союзі «Всеукраїнський бізнес-центр», з яким ми співпрацюємо.

    

   10. У разі відмови у імміграції , яка сума не повертається заявнику?

   Не повертається сума першого внеску. Якщо відмова відбулась після оплати в посольстві, не повертається також сума консульських зборів.

    

   11. У яких випадках повертається перша частина оплати (1500 дол.)? Чи є можливість повернути оплату, якщо учасник з якихось причин не може приймати подальшу участь  у програмі з особистих причин та причин роботодавця?

   Перший внесок не повертається. У випадку, якщо роботодавець відізвав свою пропозицію про роботу, компанія ILC допомагає у пошуку нового роботодавця.

   Сховати
  • ЖИТТЯ ТА РОБОТА В ПРОВІНЦІЇ САСКАЧЕВАН
   Пересування іммігрантів по території Канади та виїзд за кордон

   Чи можна пересуватись по Канаді після імміграції і чи можливий переїзд до іншої провінції Канади? Як часто є можливість приїздити до України? Через який час працівник має можливість поїхати у відпустку на Україну до своєї родини?... Читати далі

   1. Чи можна пересуватись по Канаді після імміграції і чи можливий переїзд  до іншої провінції Канади?

   Імміграційна віза не обмежує кандидата в пересуванні країною. Переїзд в іншу провінцію можливий при дотриманні мінімального терміну роботи в компанії роботодавця, котрий  вказаний в контракті. Працівник має право поїхати на вихідні до іншого міста чи провінції, однак постійно проживати і працювати він повинен у місці, що зазначене у дозволі на працевлаштування.

    

   2. Як часто є можливість приїздити до України?

   Кількість приїздів до України залежить від матеріального стану працівника, кількості вихідних/відпускних днів, які він готовий на це використати та від типу візи, за якою працівник перебуває на території Канади(одноразова/багаторазова). Також потрібно слідкувати за терміном закінчення Вашої тимчасової візи та терміном дії робочого дозволу. Краще не планувати поїздок, якщо робочий дозвіл закінчується найближчим часом. Працівник митної служби може не дозволити Вам перетнути кордон.

    

   3. Чи правда те, що перебуваючи по робочій візі або працюючи в Канаді, не маєш права залишати країну протягом 5 років, якщо збираєшся залишитись на ПМЖ?

   Ви можете залишати країну на період своєї відпустки чи вихідних днів, також необхідно слідкувати, щоб термін Вашого дозволу на перебування у Канаді не закінчився або не був близький до закінчення, коли ви будите за її межами.

    

   4. Через який час працівник має можливість поїхати у відпустку на Україну до своєї родини? На який період часу можна залишати Канаду?

   Відпустка передбачається після року роботи в канадській компанії та триває 2-3 тижні.

    

   5. Чи можливо після переїзду до Канади, і на який час залишати територію Канади для виїзду за кордон?

   Залишати країну можливо на термін відпускних/вихідних днів.

    

   Сховати
  • Зміна місця роботи

   Чи є можливість змінити роботу перебуваючи вже в Канаді, якщо дана робота є шкідливою для здоров'я людини? Чи можливо це і яким чином?... Читати далі

   1. Чи є можливість змінити роботу, перебуваючи вже в Канаді, якщо дана робота є шкідливою для здоров'я людини? Чи можливо це і яким чином?

   Якщо кандидат виїжджає до Канади за робочою візою, він має право працювати тільки в тій компанії, яка вказана в його дозволі на роботу.

   Є можливість змінити роботодавця за умови подачі документів на новий сертифікат номінанта і отримання нового робочого дозволу для учасників програми імміграції до провінції Саскачеван. Для учасників федеральної програми тимчасового працевлаштування необхідно мати новий чинний дозвіл на працевлаштування іноземців (LMO) і відповідно новий дозвіл на працевлаштування працівника (work permit).

   Сховати
  • Навчання, освіта, податки та соціальні гарантії

   Чи надається допомога для дітей від провінції чи Канади в цілому? Яка саме? Якщо молода сім'я, без дітей,переїхала до Канади, чи сприяє уряд Канади збільшенню сім'ї (народженню дітей)? Яким чином? Чи є можливість віддавати дитину до дитячого садка?... Читати далі

   1. Чи надається допомога для дітей від провінції чи Канади в цілому? Яка саме?

   Працівники,у яких є діти, платять менше податків. Постійним жителям Канади держава надає допомогу в розмірі від 100 до 300 канадських доларів на місяць на 1 дитину до 18 років,  в залежності від прибутків сім'ї.

   Кошти, які сім'я витрачає на дитячий садок, гуртки та спортивні секції, можна частково повернути при наявності чеків при заповненні податкової декларації. Більшість культурних та спортивних закладів дозволяють дітям до 5 років безкоштовне відвідування.

    

   2. Якщо молода сім'я, без дітей,переїхала до Канади, чи сприяє уряд Канади збільшенню сім'ї (народженню дітей)? Яким чином?

   Працівники, у яких є діти, платять менше податків.

    

   3. Чи є можливість віддавати дитину до дитячого садка? В якому віці?

   Так, така можливість є. Віддати дитину в дитячий садочок можна з 3 тижнів (provincial child care program) до 4,5 років. З 4,5 років можна відвідувати дитячий садок при школі.

    

   4. Чи потрібно оплачувати навчання дітей? Скільки це коштує? Чи мають можливість іммігранти забезпечити своїх дітей освітою?

   Середня освіта в Саскачевані безкоштовна.

   Для того, щоб записати дитину до школи, необхідно обрати школу на сайті www.spsd.sk.ca та зібрати пакет документів: свідоцтво про народження з перекладом англійською мовою, паспорт, дозвіл на освіту в Канаді (Study Permit) або реєстрацію про прибуття, довідку з школи в Україні (якщо дитина шкільного віку раніше уже відвідувала школу в Україні) про закінчення шкільної програми, медичні документи та довідку про щеплення.

    

   5. Чому податок для неодружених є вищим?

   Це передбачено діючим законодавством провінції Саскачеван.

    

   6. Чи можливо отримати освіту в Канаді?

   Так, це можливо. Зверніть увагу, що Ваш дозвіл на перебування в Канаді може обмежувати Ваші права в одержанні освіти чи участі в певних освітніх програмах.

    

   7. Чи є можливості вивчати англійську мову в Канаді безкоштовно?

   Так, така можливість є. Англійську мову можна вивчати безкоштовно на волонтерських курсах. Детальну інформацію можна отримати у роботодавця, в Конгресі українців Канади або в канадському офісі компанії ILC.

    

   8. У разі імміграції, чи буде переводитись пенсія з України в Канаду?

   З цього питання вам необхідно проконсультуватися у юриста в Україні та дізнатись чи передбачено це програмою пенсійного забезпечення в Україні.

    

   9. Які умови отримання пенсії в Канаді?

   Пенсію в Канаді можна отримати з різних джерел: це може бути як допомога від держави тим особам, які мають на неї право, так і допомога на забезпечення за віком; трудова пенсійна програма від роботодавця; особисті збереження. Розмір пенсії залежить від Ваших щомісячних пенсійних відрахувань. Для того, щоб отримувати пенсію, необхідно проживати в Канаді в статусі постійного жителя.

   Сховати
  • Вартість житла та кредитів

   Скільки коштує будинок, авто в Саскачевані? Скільки коштує будинок в Канаді? Який середній відсоток кредитування в Канаді? Чи є можливість отримати кредит на будівництво будинку в провінції Саскачеван? Який відсоток кредитування та на який термін?... Читати далі

   1. Скільки коштує будинок, авто в Саскачевані? Скільки коштує будинок в Канаді?

   Вартість автомобіля залежить від того, яким чином він придбаний. Є декілька можливостей придбати автомобіль:

   • в автосалоні (але вартість буде вища навіть на б/в автомобіль, аніж могла б бути у власника);
   • у власника автомобіля (скориставшись різноманітними пошуковими сайтами, наприклад www.saskatoon.kijiji.ca);
   • на аукціоні від Державної страхової компанії Саскачевану (SGI). За переліком таких автомобілів можна слідкувати за посиланням www.sgi.sk.ca/salvage_sales/salvage.html.

    Вартість будинку залежить від місця його придбання, розмірів та стану. В середньому, діапазон цін на будинки в Саскачевані знаходиться в межах 150-400 тис. канадських доларів.

     

    2. Який середній відсоток кредитування в Канаді?

    Відсоткова ставка на придбання житла в кредит в середньому становить 4-7% річних.

     

    3. Чи є можливість отримати кредит на будівництво будинку в провінції Саскачеван? Який відсоток кредитування та на який термін?

    Для того, щоб отримати кредит на житло, потрібно мати стабільний дохід, гарну кредитну історію та суму в розмірі 5% від вартості житла. Кредит можна отримати на термін до 35 років під 4-7% річних.

     

    4. Скільки часу потрібно пропрацювати або прожити в провінції Саскачеван, щоб отримати кредит на відкриття свого бізнесу? Які умови отримання кредиту?

    Для отримання кредиту на відкриття власного бізнесу необхідно мати гарну кредитну історію та статус постійного жителя Канади. Інші умови можна дізнатися в місцевому банку, в якому ви плануєте отримати кредит.

    Сховати
   Сайт розроблен: