УкраїнськаУкраїнська

ПРОПОНУЄМО КАДРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ. СТВОРЮЄМО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Запитання та відповіді

 • Який відсоток потрібно сплачувати при оформленні кредиту на оплату послуг ILC?

  Ефективна ставка за кредитом становить 23 % річних. Детальну інформацію про кредит можна дізнатись, зателефонувавши до кредитного союзу «Всеукраїнський бізнес-центр», з яким ми співпрацюємо, за номером телефону (044) 481-00-28.... Читати далі

  Ефективна ставка за кредитом становить 23 % річних. Детальну інформацію про кредит можна дізнатись, зателефонувавши  до кредитного союзу «Всеукраїнський бізнес-центр», з яким ми співпрацюємо,  за номером телефону (044) 481-00-28.

   

  Сховати
 • Скільки коштує реєстрація в компанії ILC, послуги зі складання резюме, яке буде відправлено роботодавцям?

  До 22 років, за умови, що вони не одружені, не мають власних дітей та залежать матеріально від заявника.... Читати далі

  До моменту підписання контракту з роботодавцем кандидат не несе ніяких затрат, окрім оплати професійного тестування, якщо таке є обов'язковою умовою участі у програмі та передбачено спеціальністю.

  Сховати
 • До якого віку можна забирати дітей за програмою імміграції до провінції Саскачеван?

  До 22 років, за умови, що вони не одружені, не мають власних дітей та залежать матеріально від заявника.... Читати далі

  До 22 років, за умови, що вони не одружені, не мають власних дітей та залежать матеріально від заявника. Від 22 до 28 років при наявності доказів матеріальної залежності від заявника, а також за умови, що вони не одружені, не мають власних дітей. Дітей старшого віку можна забирати за сімейною категорією.

   

  Сховати
 • Через який час перебування у Канаді можна отримати громадянство Канади?

  Якщо за останні чотири календарні роки, в сумарній кількості три з них ви прожили (фізично знаходилися) в Канаді... Читати далі

  Якщо за останні шість календарних років, в сумарній кількості чотири з них ви прожили (фізично знаходилися) в Канаді в статусі постійного мешканця (permanent resident), тоді ви можете подавати документи на отримання громадянства. Детальну інформацію про вимоги до заявників на отримання громадянства Канади можна отримати на сайті Министерства по вопросам иммиграции, беженцев и гражданства Канады.

   

  Сховати
 • Якщо була раніше умовна судимість, чи є можливість іммігрувати до Канади?

  Наявність судимостей, знятої чи умовної, у учасника програми імміграції до Канади передбачає ризик відмови у видачі візи... Читати далі

  Наявність судимостей, знятої чи умовної, у учасника програми імміграції до Канади передбачає ризик відмови у видачі візи чи/або сертифіката провінційного номінанта, але все залежить від статті, за якою була судимість та строку давності. Рішення щодо Вашої імміграційної справи приймає імміграційний офіцер.

   

  Сховати
 • Як може підтвердити свій досвід роботи приватний підприємець? Які документи потрібно надати для підтвердження досвіду роботи?

  Приватний підприємець може підтвердити свій досвід роботи, якщо надасть свідоцтво приватного підприємця... Читати далі

  Приватний підприємець може підтвердити свій досвід роботи, якщо надасть свідоцтво приватного підприємця, документ із вказаними видами діяльності, ліцензію (якщо вона передбачена даними видами діяльності), довідку з податкової за весь період підприємницької діяльності, рекомендаційні листи від клієнтів, контракти.

  Сховати
 • Як підтвердити неофіційний досвід роботи?

  У випадку, якщо пошукач працював без запису досвіду роботи у трудовій книжці та без сплати передбачених діючим законодавством податків... Читати далі

  У випадку, якщо пошукач працював без запису досвіду роботи у трудовій книжці та без сплати передбачених діючим законодавством податків, і має намір брати участь в програмі імміграції до Саскачевану, такий досвід можна підтвердити листами рекомендацій, довідками, характеристиками від роботодавців та клієнтів, контрактами. У всіх документах повинні бути вказані діючі контакти роботодавців/клієнтів, які, при необхідності, зможуть підтвердити те, що пошукач виконував для них вказані роботи. Довідки повинні містити детальний опис робіт чи функціональних обов'язків, які виконував працівник, коли займав ту чи іншу посаду, та видаватись на офіційному бланку компаній, в якій працював заявник. 

  Сховати
 • З чого складається проходження медичного огляду?

  Направлення на медичний огляд, інструкцію і необхідні документи видає посольство Канади в Києві.... Читати далі

  Направлення на медичний огляд, інструкцію і необхідні документи видає посольство Канади в Києві. Після цього потрібно звернутися в Міжнародну організацію з міграції (МОМ) і забронювати місце, це може зробити для вас компанія ILC згідно з інструкцією імміграційного консультанта. Після чого у визначений день і час пройти медичний огляд разом з усіма членами сім'ї, якщо це передбачено програмою. Медичний огляд проводять лише лікарі Міжнародної організації з міграції (МОМ), які акредитовані Міністерством  з питань імміграції, біженців та громадянства Канади (IRCC). 

  Сховати
 • Після підписання контракту і оплати першого внеску, який відсоток заявників отримали візу і виїхати до Канади?

  Після підписання контракту та оплати першого внеску виїжджають всі кандидати, за умови, що:... Читати далі

  Після підписання контракту та оплати першого внеску виїжджають всі кандидати, за умови, що:

  • ніхто з них не відмовився від участі в програмі з особистих / сімейних причин.
  • роботодавець не відкликав пропозицію з працевлаштування через внутрішні причини. В такому випадку кандидата можуть рекомендувати іншому роботодавцю.
  • ніхто з кандидатів не отримав відмову в посольстві / імміграційному офісі / МОМ внаслідок виявлення підроблених документів або за станом здоров'я.
  Сховати
 • Чи існують гарантії, що робоче місце буде зберігатись за працівником в той час, поки документи будуть на оформленні?

  Роботодавці, які беруть на роботу фахівців з-за кордону в рамках провінційної імміграційної програми провінції Саскачеван для кваліфікованих працівників, знають про терміни розгляду документів.... Читати далі

  Роботодавці, які беруть на роботу фахівців з-за кордону в рамках провінційної імміграційної програми провінції Саскачеван для кваліфікованих працівників, знають про терміни розгляду документів. Тому робоче місце буде зберігатись за кандидатом, який отримав пропозицію з працевлаштування, на час розгляду його документів та отримання візи. Однак, бувають випадки втрати робочого місця пов'язані з обставинами невизначеної сили, але це трапляється дуже рідко. 

  Сховати
 • Чи відбувається співбесіда з заявниками у посольстві Канади у Києві?

  Так, компанія ILC має досвід працевлаштування в провінції Альберта, Манітоба, Британська Колумбія і Онтаріо.... Читати далі

  Співбесіда із заявниками в посольстві Канади в Києві відбувається за рішенням візового офіцера, про що заявник повідомляється особисто в кожному окремому випадку. Якщо кандидата запрошують на співбесіду, він отримає необхідну інформаційну підтримку від Імміграційного консультанта з метою підготовки до інтерв'ю в Посольстві Канади.

  Сховати
 • Чи бувають вакансії в інших провінціях окрім Саскачевану?

  Так, компанія ILC має досвід працевлаштування в провінції Альберта, Манітоба, Британська Колумбія і Онтаріо.... Читати далі

  Так, компанія ILC має досвід працевлаштування в провінції Альберта, Манітоба, Британська Колумбія і Онтаріо.

   

  Сховати
 • Що відбувається з даними реєстраційної анкети після подання в ILC? Чи починає компанія пошук роботодавців після отримання анкети від кандидата?

  Після подачі реєстраційної анкети дані заявника вносяться в базу даних компанії... Читати далі

  Після подачі реєстраційної анкети дані заявника вносяться в базу даних компанії і, коли відкривається вакансія, яка відповідає освіті, досвіду роботи та побажанням заявника, компанія ILC запрошує кандидата на презентацію програми і співбесіду в офісі ILC в м. Києві.
  Під час презентації можна дізнатись більше про нашу компанію та компанію роботодавця за кордоном, отримати  детальнішу інформацію про вимоги, умови та процес працевлаштування, а також задати свої питання. Після презентації відбувається співбесіда з менеджером по підбору персоналу. В залежності від вимог програми вам необхідно буде пройти тестування з іноземної мови, яке проводиться у нас в офісі.

  В рамках деяких програм, а також в залежності від вимог роботодавців, компанія ILC організовує практичні професійні тестування з метою перевірки умінь і навичок кандидатів. Більшість тестувань проводяться за участю роботодавця, який спостерігає за роботою фахівців. Якщо у роботодавця немає можливості приїхати, компанія ILC проводить фото- і відеозйомку тестування, яка передається роботодавцю для ознайомлення.

  ILC не займається індивідуальним пошуком роботодавця під конкретну анкету кандидата, а працює за принципом пошуку кандидатів - претендентів, чиї критерії (спеціальність, вік, досвід роботи, знання англійської мови) відповідають вакансіям роботодавців. Пошуком вакансій роботодавців займаються офіси компанії в Канаді, Польщі, ОАЕ і т.д.

   

  Сховати
 • Чи є можливість працевлаштуватись в Канаді за іншими спеціальностями, окрім тих, що перераховані на сайті ILC? За яких умов?

  Так, така можливість існує за умови, якщо заявник має пропозицію з працевлаштування на повну зайнятість від канадського роботодавця... Читати далі

  Так, така можливість існує за умови, якщо заявник має пропозицію з працевлаштування на повну зайнятість від канадського роботодавця, у якого є Висновок щодо ринку праці (LMIA).

  Сховати
 • Ви оформлюєте візи за кордон?

  Ні, ми не надаємо подібних послуг. Цим займається посольство відповідної країни... Читати далі

  Ні, ми не надаємо подібних послуг. Цим займається посольство відповідної країни, до якої ви збираєтеся. Імміграційний консультант допомагає оформити документи для отримання візи, але не може впливати на рішення посольства.

  Сховати
 • Які необхідні документи для участі у програмах ILC?

  На етапі реєстрації на будь-яку програму Вам будуть необхідні наступні документи... Читати далі

  На етапі реєстрації на будь-яку програму вам будуть необхідні наступні документи:

  • Копія внутрішнього паспорту (стор. 1, 2 + сторінка з відміткою про реєстрацію).
  • Копія ідентифікаційного номера.
  • Копія закордонного паспорту (стор.1 + усі сторінки з відмітками).
  • Копії документів про освіту з додатками: дипломи, посвідчення, допуски, сертифікати і т.д., окрім атестата про середню освіту.
  • Копія трудової книжки: всі сторінки з записами незалежно від змісту. Якщо трудова відкрита, копію потрібно завірити у відділі кадрів підприємства.
  • Копії інших документів, що підтверджують досвід роботи за обраною для працевлаштування спеціальністю: довідки, характеристики, рекомендаційні листи, контракти, свідоцтва ПП тощо.
  • 8 кольорових фото (3,5х4,5 см на білому фоні, 80% обличчя). Зробити фото на документи ви можете в офісі ILC за додаткову плату.

  На наступних етапах програми вам можуть знадобитись додаткові документи. Про це вас проінформують додатково.

  На нашому сайті ви можете переглянути зразки та поради щодо оформлення фотокопій документів.

  Сховати
 • Де і як заповнити реєстраційну анкету і куди подавати документи для участі у програмах ILC?

  Ви можете заповнити анкету онлайн чи безпосередньо у нашому офісі в м.Київ. Документи подаються працівнику ILC, який відповідає за дану вакансію... Читати далі

  Ви можете заповнити анкету онлайн чи безпосередньо у нашому офісі в м.Київ. Документи подаються працівнику ILC, який відповідає за дану вакансію. Ім'я працівника ILC, до якого потрібно звернутись, ви можете дізнатись за телефоном (044) 481 00 41.

  Сховати
 • Яка процедура оформлення документів та скільки часу може пройти до виїзду до країни працевлаштування?

  Тривалість програми залежить від багатьох факторів: від програми, умов отримання візи у посольстві... Читати далі

  Тривалість програми залежить від багатьох факторів: від програми, умов отримання візи у посольстві, від вашого рівня володіння іноземною мовою тощо.

  Наприклад, термін оформлення документів для виїзду до Канади за програмою трудової імміграції для кваліфікованих робітників триває 3-6 місяців, за програмою працевлаштування — 1,5-3 місяців. 

  Слід зазначити, що ми вказуємо термін оформлення документів з моменту підписання пропозиції про працевлаштування з роботодавцем.

  Сховати
 • Яким чином можна підтвердити досвід роботи?

  Підтвердженням досвіду роботи є відповідні записи у трудовій книжці, або інші документи, такі як довідки з місця роботи, характеристики... Читати далі

  Підтвердженням досвіду роботи є відповідні записи у трудовій книжці, або інші документи, такі як довідки з місця роботи, характеристики, контракти, свідоцтва приватного підприємця тощо. 

  Увага! Посольство будь-якої країни має службу безпеки, яка проводить перевірку документів у разі виникнення будь-яких підозр. Підробка будь-яких документів може призвести до того, що Вам відмовить у візі не лише країна, у посольство якої Ви подали підроблені документи, а й інші країни.

  Сховати
 • Чи повинні обидва члени сім’ї (чоловік та дружина) відповідати вимогам роботодавця?

  Ні, не повинні, окрім випадків, коли подружжя підписує робочий контракт одночасно. Вимогам роботодавця повинен відповідати той, хто підписує контракт з роботодавцем... Читати далі

  Ні, не повинні, окрім випадків, коли подружжя підписує робочий контракт одночасно. Вимогам роботодавця повинен відповідати той, хто підписує контракт з роботодавцем. Якщо програма працевлаштування закордоном передбачає можливість возз'єднання родини, Ваш чоловік / дружина може поїхати з Вами відразу чи через деякий період часу.

  Сховати
 • Якщо я не пройду співбесіду з роботодавцем з першої спроби, чи буде у мене можливість отримати роботу в іншій компанії?

  Зазвичай роботодавці переглядають резюме та результати професійних тестувань кандидатів перед тим, як запросити їх на співбесіду... Читати далі

  Зазвичай роботодавці переглядають резюме та результати професійних тестувань кандидатів перед тим, як запросити їх на співбесіду. Якщо вас не запросили на співбесіду або ви не змогли її пройти через недостатній рівень кваліфікації або знання мови, ви можете підвищити свій рівень самостійно або на курсах та тренінгах, які організовує компанія ILC.

  Якщо у нас будуть вакансії, які відповідатимуть вашим умінням та навичкам, ми запросимо вас на співбесіду із представниками іншої компанії.

  Сховати
 • Чи надається перевага кандидатам, які мають досвід роботи за кордоном?

  Наявність досвіду роботи за кордоном є перевагою для кандидата, але не є вирішальним... Читати далі

  Наявність досвіду роботи за кордоном є перевагою для кандидата, але не є вирішальним фактором для працевлаштування. Компанії шукають спеціалістів, які мають досвід виконання подібних робіт, відповідатимуть робочій етиці їх компанії, і мають гарні мовні навички для виконання основних обов'язків.

  Сховати
 • З яких причин зазвичай відмовляють у отриманні візи?

  Причини, які можуть призвести до відмови посольства: підробка документів, надання завідома неправдивої інформації... Читати далі

  Причини, які можуть призвести до відмови посольства: підробка документів, надання неправдивої інформації, серйозні проблеми зі здоров'ям (хвороби, які можуть прогресувати чи передаватися), судимості, порушення закону чи візового режиму інших країн.

  Сховати
 • Якщо після інтерв’ю у посольстві у отриманні візи мені відмовлять, чи можна знову подавати документи?

  Все залежить від того, з якої причини ви отримали відмову. Для більш детальної інформації звертайтеся... Читати далі

  Все залежить від того, з якої причини ви отримали відмову. 

  Імміграційний консультант зможе оцінити Ваші шанси та надати рекомендації щодо переподачі документів.

  Сховати
 • Чи можливо отримати статус резидента / громадянина іншої країни, якщо я беру участь у ваших програмах?

  Зазвичай для можливості працювати за кордоном спеціалісти отримують короткострокові робочі візи. Після цього, уже перебуваючи у новій країні, ви можете подати документи... Читати далі

  Зазвичай для можливості працювати за кордоном спеціалісти отримують короткострокові робочі візи. Після цього, уже перебуваючи у новій країні, ви можете подати документи на подовження робочої візи та/чи отримання статусу резидента або громадянства. Умови будуть залежати від програми, у якій ви берете участь, та країни/провінції країни, до якої ви виїхали.

  Сховати

Не знайшли відповіді? Запитайте нас

Сайт розроблен: