УкраїнськаУкраїнська

ПРОПОНУЄМО КАДРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ. СТВОРЮЄМО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

ILC пропонує вакансії роботодавців з Канади, Швеції, Нової Зеландії та Італії. Кваліфікованим працівникам з досвідом роботи та знанням англійської мови ми відкриваємо можливості працевлаштування в металообробній, будівельній, сільськогосподарській, нафто- та газовидобувній, транспортній, готельно-ресторанній та м'ясопереробній галузях.

На даний час найбільшим попитом користуються працівники будівельних спеціальностей:,  оператори ЧПУ, водії-далекобійники, помічники бурильників, зварювальники та інші робітничі спеціальності. З повним переліком вакансій ви можете ознайомитись у розділі Вакансії. ILC пропонує своїм клієнтам як програми працевлаштування за кордоном, так і програми імміграції до провінції Саскачеван, Канада.

Послугами ILC можуть скористатись спеціалісти робітничих спеціальностей з України, Ірландії, Великобританії, країн Європи та країн СНД.

Якщо вас зацікавила можливість працевлаштування за кордоном і ви відповідаєте умовам однієї з вакансій, що розміщені на нашому сайті, заповніть анкету онлайн або надсилайте своє резюме на адресу .

Відео кандидатів

Життя далекобійників у Канаді
Зварювальник Констянтин розповідає про життя в Канаді
Сайт розроблен: