УкраїнськаУкраїнська

ПРОПОНУЄМО КАДРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ. СТВОРЮЄМО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

ПРО НАС

Основною діяльністю нашої компанії є імміграція та працевлаштування за кордоном. Ми працюємо з компаніями в галузях металообробки, будівництва, сільського господарства, нафто- та газовидобувної промисловості, транспортних перевезень, готельно-ресторанного бізнесу та в м'ясопереробній галузі. Офіси ILC розташовані в містах Київ, Україна, та Саскатун, Канада. За 15 років ILC успішно працевлаштувала за кордоном понад 6000 спеціалістів, налагодила співпрацю з 400 компаніями-роботодавцями в Канаді, Швеції, Великобританії, Італії, Ірландії та Німеччині.

Для роботодавців ILC надає повний спектр послуг: від консультацій та пошуку персоналу  до  успішної адаптації працівника в новій країні. Ми пропонуємо ефективні кадрові рішення для наших клієнтів шляхом залучення кваліфікованих іноземних працівників, що дає можливість вирішити питання з нестачею спеціалістів на місцевому ринку праці.

В рамках діючих програм ILC проводить практичне тестування зварювальників та спеціалістів будівельної галузі, співпрацюючи з Саскачеванським інститутом прикладних наук і технологій (SIAST). Практичні тестування проходять на базі Інституту електрозварювання ім. Е.Патона та професійних училищ. ILC також проводить тестування з англійської мови, відповідно до канадської системи оцінювання CLB (Canadian Language Benchmark). Тестування з англійської мови проводять сертифіковані викладачі компанії. В рамках діючих програм ILC проводить курси з вивчення іноземної мови, що сприяє більш швидкій адаптації працівника в новій країні та на новому робочому місці.

Для кандидатів ми надаємо повний спектр послуг: від консультацій з питань працевлаштування та оформлення всіх необхідних документів до підтримки та адаптації в новій країні працевлаштування. Послугами ILC можуть скористатись спеціалісти робітничих спеціальностей з України, Ірландії, Великобританії, країн східної Європи та країн СНД.

ILC співпрацює із канадським імміграційним консультантом Іриною Мацюк, повноправним членом Регуляторної ради імміграційних консультантів Канади (ICCRC), реєстраційний номер R513299, членом Канадської асоціації професійних імміграційних консультантів (CAPIC), експертом з імміграції та міжнародного рекрутингу.

ТОВ "Міжнародний центр з працевлаштування" має ліцензію Міністерства праці та соціальної політики України АВ 519114 від 28.05.2010 року на здійснення посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

Ми постійно працюємо над вдосконаленням наших послуг через розвиток самої компанії та робочого процесу, відкриваючи нові можливості для наших клієнтів та партнерів.

Сайт розроблен: