УкраїнськаУкраїнська

ПРОПОНУЄМО КАДРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ. СТВОРЮЄМО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Програми стажування (Данія)

ILC співпрацює з фермерськими господарствами Данії у рамках програми стажування молоді у сільськогосподарському секторі з 2013 року. Це унікальна можливість для молоді не тільки отримати досвід роботи у сільському господарстві однієї з найбільш розвинених країн світу, а також зануритися у данську культуру, отримати добру мовну практику і ,звичайно ж, поліпшити свій матеріальний стан. Програма стажування проходить на рослинницьких і тваринницьких фермах.

Для участі у програмі вам повинно бути від 19 до 29 років і Ви обов'язково повинні бути студентом сільськогосподарських спеціальностей сільськогосподарських навчальних закладів не нижче другого курсу, знати англійську мову на розмовному рівні, не мати порушень візового режиму, депортацій, судимостей і проблем зі здоров'ям.

Умовами програми передбачено стажування протягом 18 місяців відповідно до одного з напрямків: рослинництво або тваринництво. Робочий день триває 8 годин, 5-6 робочих днів на тиждень, надається оплачувана відпустка з розрахунку 2,5 дні на місяць. Стажер може проживати на фермі у спеціальних будинках для працівників або орендувати житло самостійно. Харчування може забезпечуватися самостійно або разом з родиною фермера, що оплачується стажером шляхом відрахування із заробленої стипендії.

У рамках програми стажування ми співпрацюємо із навчальними закладами аграрного напрямку України, зокрема Харківським національним аграрним університетом ім. В.В. Докучаєва.

Програма стажування оплачувана, перші 6 місяців стипендія, у середньому, становить 1168 євро після вирахування податків. Після перших шести місяців Ваша стипендія зростає і становить, у середньому, вже 1310 євро на місяць після вирахування податків. Понаднормові години оплачуються на розсуд фермера або в грошовому еквіваленті (коефіцієнт нарахування 1,5 від погодинної ставки), або шляхом надання вихідних днів/відгулів.

 • Етапи програми

  Термін проходження всіх етапів програми триває від 6 до 8 місяців.... Читати далі
  • Співбесіда зі співробітником ILC та тестування англійської мови.
  • Співбесіда з представником Асоціації фермерських господарств Швеції.
  • Підписання контракту.
  • Підготовка та передача документів для оформлення візи та пошуку ферми для проходження стажування.
  • Отримання підтвердження від фермера про наявність вільних місць для розміщення стажера.
  • Виїзд учасника програми.

  Термін проходження всіх етапів програми триває  від 6 до 8 місяців.

   

  Сховати
 • Перелік необхідних документів для громадян України

  Наведений стандартний перелік документів, необхідний для участі в програмі.... Читати далі

  Наведений стандартний перелік документів, необхідний для участі в програмі. На різних етапах  програми можуть бути необхідні додаткові документи, про які співробітник ILC інформуватиме додатково.

  • Копія внутрішнього паспорту (стор. 1, 2 + сторінка з відміткою про реєстрацію).
  • Копія ідентифікаційного номера.
  • Копія закордонного паспорту (стор.1 + усі сторінки з відмітками).
  • Копії документів про освіту з додатками: дипломи, посвідчення, допуски, сертифікати і т.д., окрім атестата про середню освіту.
  • Копія трудової книжки: всі сторінки з записами незалежно від змісту. Якщо трудова відкрита, копію потрібно завірити у відділі кадрів підприємства.
  • Копії інших документів, що підтверджують досвід роботи за обраною для працевлаштування спеціальністю: довідки, характеристики, рекомендаційні листи, контракти, свідоцтва ПП тощо.
  • 8 кольорових фото (3,5х4,5 см на білому фоні, 80% обличчя).

  На нашому сайті ви можете переглянути зразки та поради щодо оформлення фотокопій документів.

  Сховати
Сайт розроблен: