УкраїнськаУкраїнська

ПРОПОНУЄМО КАДРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ. СТВОРЮЄМО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Програми імміграції (Канада)

ILC співпрацює із канадським імміграційним консультантом Іриною Мацюк, повноправним членом Регуляторної ради імміграційних консультантів Канади (ICCRC), реєстраційний номер R513299, членом Канадської асоціації професійних імміграційних консультантів (CAPIC), експертом з імміграції та міжнародного рекрутингу. 

Коротка біографія: Ірина Мацюк має понад 12 років досвіду роботи у цій сфері, переважно на керівних посадах.   Здобула вищу освіту у лінгвістиці (Київський національний лінгвістичний університет), маркетингу (Міжнародний інститут бізнесу), післядипломну освіту у сфері менеджменту (Університет Гранта МакЮена), а також має диплом імміграційного консультанта (Ештон Коледж). Ірина іммігрувала в Канаду з України, вільно володіє українською, російською та англійською мовами.

Наші імміграційні послуги:

  • SINP Skilled Workers
  • Експрес програма (Express Entry: Federal Skilled Worker, Federal Skilled Trades, Canadian Experience Class)
  • Провінційні програми
  • Робочий дозвіл
  • Дозвіл на навчання
  • Гостьова віза та Супер-віза для батьків
  • Сімейне спонсорство (дружина або чоловік, діти)
  • Дозвіл на найм іноземних працівників для канадських роботодавців (Labour Market Impact Assessment)

 

Провінційна программа Саскачевана - SINP

Провінція Саскачеван має розвинену економіку, низький рівень безробіття та високий рівень життя. Влада Саскачевану зацікавлена в прирості населення провінції, тому створює сприятливі умови в рамках провінційної програми SINP. Головною метою програми є спрощення процесу імміграції для кваліфікованих робітників із-за кордону.

Умовами програми є наявність пропозиції від роботодавця про постійне місце працевлаштування в провінції Саскачеван, бажана освіта за спеціальністю, наявність документально підтвердженого досвіду роботи за спеціальністю від 1 року, розмовний рівень англійської мови, а саме, можливість пройти співбесіду з роботодавцем без перекладача.

Рівень знань англійської мови підтверджується згідно Міжнародної системи тестування з англійської мови (IELTS). Рівень повинен бути еквівалентний CLB 4 у кожній із категорій, сертифікат IELTS з мінімальними балами: аудіювання - 4,5; читання - 3,5; письмо - 4; усне мовлення - 4.

Якщо у Вас немає пропозиції від роботодавця із провінції Саскачеван, Ви повинні відповідати наступним вимогам: наявність освіти за однією із професій, що входять до списку пріоритетних спеціальностей провінції, наявність документально підтвердженого досвіду роботи від 1 року за останні 10 років за цією ж спеціальністю, наявність коштів на проживання (сума залежить від кількості членів сім'ї: один заявник - 250 741,4 гривень (12 300 кан. доларів)*, 2 людини - 312 142,45 гривень (15 312 кан. доларів)*, 3 людини - 383 756,64 гривень (18 825 кан. доларів)*, 4 людини - 465 930,5 гривень (22 856 кан. доларів)*) та план адаптації у Канаді.

ILC також є агентом імміграційного консультанта Волтера  Гарчінські, повноправним членом Регуляторної ради імміграційних консультантів Канади (ICCRC реєстраційний № R410855).

ТОВ "Міжнародний центр з працевлаштування" має ліцензію Міністерства праці та соціальної політики України АВ 519114 від 28.05.2010 року на здійснення посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

 

* Розмір суми розрахований за курсом НБУ на 02.03.2017.

Згідно ч. 8 ст. 8 Закону України «Про рекламу» інформація про ціни на товари, тарифи на послуги, наведені в рекламі, яка розміщується чи розповсюджується на території України, зазначається виключно у гривні.

 

Контакти:

International Labour Centre

247 5th Avenue North

Saskatoon, SK

Canada

S7K 2P2

T:  +1 306 242-4024

Ф: +1 306 242-4028

E-mail: [email protected]

Відео

Говорить Саскатун. Мешканці міста діляться своми думками (англ.).
Цей дивовижний світ… Саскатун! Дізнайтесь самі про великі можливості міста!
Сайт розроблен: