УкраїнськаУкраїнська

ПРОПОНУЄМО КАДРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ. СТВОРЮЄМО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Питання по вакансії різноробочих на м'ясокомбінат

 • Як документально підтвердити досвід роботи?

  Підтвердженням досвіду роботи є відповідні записи у трудовій книжці, або інші документи, такі як довідки з місця роботи, характеристики, контракти, свідоцтва приватного підприємця тощо.... Читати далі

  Підтвердженням досвіду роботи є відповідні записи у трудовій книжці, або інші документи, такі як довідки з місця роботи, характеристики, контракти, свідоцтва приватного підприємця тощо.

  Увага! Посольство будь-якої країни має службу безпеки, яка проводить перевірку документів у разі виникнення будь-яких підозр. Підробка будь-яких документів може призвести до того, що Вам відмовить у візі не лише країна, у посольство якої Ви подали підроблені документи, а й інші країни.

  Сховати
 • Який термін контракту на працевлаштування?

  Перший контракт підписується на термін 2 роки... Читати далі

  Перший контракт підписується на термін  2 роки, але роботодавець  очікує, що робітник продовжить контракт після 2-ох років роботи та після отримання Дозволу на постійне місце проживання.

   

  Сховати
 • Скільки часу триває оформлення документів по програмі?

  Зазвичай оформляння документів триває від 3 до 6 місяців після отримання пропозиції з працевлаштування від роботодавця та підписання контракту.... Читати далі

  Зазвичай оформляння документів триває від 3 до 6 місяців після отримання пропозиції з працевлаштування від роботодавця та підписання контракту.  Під час оформлення документів потрібно приїжджати до Києва 6-7 разів.  

   

  Сховати
 • Скільки коштує програма?

  Вартість програми складає 950 Дол. США. Додатково кандидат оплачує вартість візи та медичної комісії.... Читати далі

  Вартість програми складає 950 Дол. США. Додатково кандидат оплачує вартість візи та медичної комісії.

  Оплата здійснюється в 2 етапи:

  • 1-ий внесок складає 550 Дол.США та оплачується після підписання контракту з роботодавцем на рахунок імміграційного консультанта,
  • Протягом місяця, після підписання контакту з роботодавцем, кандидат оплачує до Посольства Канади в України вартість візи у розмірі 1250 грн та, після подання документів на візу, кандидат оплачує до Міжнародної організації міграції вартість медичної комісії, що складає 1320 грн,
  • 2-ий внесок кандидат оплачує після отримання візи та перед виїздом до Канади, що складає 400 Дол.США та сплачується в гривнях на рахунок ILC по курсу міжбанку.
  Сховати
 • Чи передбачає ця програм імміграцію та возз’єднання сім’ї?

  Програма передбачає отримання тимчасової робочої візи терміном на 2 роки, але імміграційне законодавства провінції Альберта дозволяє робітникам м'ясокомбінатів подавати заяву на отримання сертифікату провінційного номінанта (іммігранта)... Читати далі

  Програма передбачає отримання тимчасової робочої візи терміном на 2 роки, але імміграційне законодавства провінції Альберта дозволяє  робітникам м'ясокомбінатів подавати заяву на отримання сертифікату провінційного номінанта (іммігранта) після 6-ти- місяців роботи.  Після цього терміну аплікант може подати заяву на отримання дозволу на постійне проживання в Канаді, якщо він відповідає вимогам програми. Таким чином, програма передбачає імміграцію до Канади через отримання робочого контракту. Возз'єднання родини можливо лише після отримання сертифіката номінанта на імміграцію до провінції Альберта, тобто після 1,5 - 2 років.

   

  Сховати
 • Які документи потрібно мати з собою на презентації?

  На презентації програми в м.Києві Вам необхідно надати:... Читати далі

  На презентації програми в м.Києві Вам необхідно надати:

  • Резюме на електронному носієві (флеш-накопичувач або диск) англійською мовою із зазначенням прізвища, ім'я та по-батькові, дата народження, контактними даними, досвіду роботи ( з вказанням посади, дати початку роботи та закінчення, функціональних обов'язків), інформацією про освіту.
  • Копія внутрішнього паспорту (стор. 1, 2, 11).
  • Копія закордонного паспорту (стор.1 + усі сторінки з відмітками).
  • Копія ідентифікаційного номера.
  • Копії документів про освіту з додатками: дипломи, посвідчення, допуски, сертифікати і т.д., окрім атестата про середню освіту.
  • Копія трудової книжки: всі сторінки з записами незалежно від змісту. Якщо трудова відкрита, копію потрібно завірити у відділі кадрів підприємства.
  • Копії інших документів, що підтверджують досвід роботи: довідки, характеристики, контракти, свідоцтва ПП тощо.
  • 8 кольорових фото (3,5х4,5 см на білому фоні, 80% обличчя).

  На подальших етапах  програми можуть бути необхідні додаткові документи, про які співробітник ILC інформуватиме додатково.

  Сховати
Сайт розроблен: