УкраїнськаУкраїнська

ПРОПОНУЄМО КАДРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ. СТВОРЮЄМО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Мовні курси

З вересня 2012 року  були підвищені вимоги щодо рівня володіння англійською мовою для клієнтів, яких цікавить працевлаштування або імміграція  до Канади. Таке рішення зумовлене змінами умов програм тимчасового працевлаштування в Канаді, а також бажанням створити більше можливостей для наших клієнтів для роботи та життя за кордоном. Сьогодні канадські компанії-роботодавці все частіше пропонують роботу працівникам з Філіппін, Німеччини, Азії чи Південної Америки в силу того, що вони більш вільно володіють англійською мовою.

Відсутність можливості спілкуватись англійською мовою створює бар'єр у розумінні між роботодавцем та працівником і не дає змоги українським спеціалістам реалізувати свої високі професійні навики. Зважаючи на це, ми рекомендуємо всім, хто бажає жити та працювати в Канаді, підвищувати свої знання англійської мови до рівня, достатнього для проходження співбесіди з роботодавцем без перекладача. Це значно підвищить вашу конкурентоздатність на ринку праці Канади.

Навчатись мають можливість, як ті, хто має намір працевлаштуватись з нашою допомогою, так і будь-хто, кому необхідні знання англійської.

До викладання на курсах залучаються кваліфіковані викладачі зі значним досвідом інтенсивного викладання англійської мови та носії мови, які допомагають кандидатам опанувати навики спілкування англійською мовою. Під час занять ми використовуємо найсучасніші методичні досягнення, інтерактивні технології, аудіо- та відеоматеріали та багаторічні напрацювання нашої компанії в інтенсивній підготовці з англійської мови.

Навчальний план охоплює загальні розмовні теми, базову лексику, граматику, а також вивчення професійної термінології. Кандидати мають можливість обрати найбільш зручний спосіб вивчення мови:

Інтенсивне навчання в групі або індивідуально

Курс направлений на інтенсивну підготовку з англійської мови та охоплює загальні розмовні теми, базову лексику, граматику, лексику зі спеціалізації чи підготовку до складання тестувань, в залежності від програми. Заняття проходять в офісі компанії ILC 5 днів на тиждень по 4 заняття в день. Курс триває 3 - 3,5 тижні. Загальна кількість навчальних годин курсу - 144. Вартість одного інтенсивного курсу  складає 5900 грн.

Заняття по Skype

Заняття по Skype дає можливість вивчати англійську мову з викладачем ILC з дому, маючи лише доступ до мережі Інтернет. Заняття по Skype охоплюють курс вивчення загальної англійської мови та вивчення професійної термінології. Заняття по Skype направлені більшою мірою на покрашення розмовних навиків (speaking) та дають можливість комбінувати вивчення англійської мови по Skype із самостійним вивченням іноземної мови. Одне Skype-заняття триває 45 хвилин. Вартість одного заняття складає 132 грн.

Підготовка до тестування IELTS

Якщо ви плануєте працювати або навчатися за кордоном, наприклад, в Канаді, Великобританії, Австралії та інших англомовних країнах, Вам необхідно скласти іспит IELTS. IELTS - це міжнародна система тестування англійської мови, що тестує уміння слухати, читати, писати та розмовляти англійською. Наші досвідчені викладачі в сфері IELTS здійснюють комплексу підготовку цілеспрямовану на  бал, який необхідно здобути кандидату.

Навчання відбувається як індивідуально  (1 заняття, 90 хв. - 200 грн), так і в групі (4-8 осіб). Навчання в групі триває 3-3,5 тижня, вартість якого - 5900 грн. 

Під час курсу  ми знайомимо слухачів із структурою іспиту та специфікою кожного з розділів, готуємо до складання загального модуля, навчаємо уникати найпоширеніших помилок при підготовці та оптимально використовувати свій час , який виділений на проходження тесту. Протягом періоду навчання на курсах, Ви ознайомитесь з прикладами тестів, покращите навики розуміння та говоріння за допомогою екзаменаційних аудіо матеріалів та розмовних занять з носіями мови. Результатом багатолітнього досвіду підготовки до іспиту є успішні результати наших кандидатів.

Наші партнери із складання іспиту IELTS: Students International IELTS Test Centre www.ielts-kiev.com.ua та British Council Ukraine www.britishcouncil.org.

Ми індивідуально формуємо програму навчання для кожного кандидата, шляхом комбінування різних типів занять, зважаючи на особливості кандидата та здібності до навчання. Учасники мовних курсів отримують всі необхідні для навчання матеріали: підручники з вивчення англійської мови, словники та довідник професійної термінології. Довідники професійної термінології розробляються викладачами ILC для кожної з професій, за якою компанія працевлаштовує спеціалістів.

Для всіх учасників програм та тих, кого цікавить працевлаштування за кордоном, ILC проводить безкоштовне тестування з англійської мови.

Відео

Помічник бурильника Павло розповідає про свої очікування від Канади
Далекобійники Петро та Андрій розповідають про важливість вивчення англійської мови для роботи
Заняття з аглійської з носієм мови
Сайт розроблен: