УкраїнськаУкраїнська

ПРОПОНУЄМО КАДРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ. СТВОРЮЄМО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Етапи працевлаштування

Реєстрація

Для того, щоб розпочати процес працевлаштування або імміграції за кордон, вам необхідно зареєструватись, заповнивши онлайн анкету чи відправивши резюме на адресу . Після того, як ви зареєструвались, ваші дані будуть внесені до бази даних та розглянуті співробітником ILC.

Презентація програми та співбесіда в ILC

Якщо ваша спеціальність, досвід роботи та рівень англійської мови відповідають умовам однієї з вакансій, вас буде запрошено на презентацію програми та співбесіду зі співробітником ILC. Під час презентації ви матимете можливість більше дізнатися про ILC та про компанію-роботодавця, отримати детальну інформацію про процес працевлаштування, умови програми та їх вартість, про вимоги до учасників програм, а також зможете поставити свої запитання. Також, під час співбесіди  вам потрібно буде пройти тестування, для визначення рівня володіння англійською мовою.

Професійне тестування

В рамках деяких програм, ILC організовує практичне тестування з метою перевірки професійних навиків кандидатів. Роботодавець може бути присутнім на тестуванні або переглянути фото та відео матеріали практичного тестування кандидатів.

Співбесіда з роботодавцем

Співбесіда з роботодавцем може проходити в офісі ILC або дистанційно через Skype. Всі кандидати повинні мати початковий розмовний рівень англійської мови, щоб мати можливість пройти співбесіду з роботодавцем без перекладача.

Отримання пропозиції про роботу та оформлення документів

Після успішного проходження співбесіди з роботодавцем, кандидат отримує пропозицію з працевлаштування, в якій вказується умови праці, рівень заробітної плати та інші умови працевлаштування. Після підписання кандидатом пропозиції з працевлаштування, розпочинається робота з оформлення всіх необхідних документів для працевлаштування за кордоном. Період оформлення документів може тривати від місяця до року, в залежності від програми, країни працевлаштування та країни проживання кандидата.

Вивчення іноземної мови

Кожна програма має вимоги щодо необхідного рівня володіння мовою країни працевлаштування. Якщо ваші знання іноземної мови не відповідають вимогам програми, ви можете покращити їх на курсах, що організовує ILC, або самостійно.

Проходження медичного огляду

Після перевірки ваших документів, посольство відправляє заявнику запит на проходження медичного огляду в Міжнародній організації міграції. ILC організує проходження медогляду. Громадянам країн, з якими уряд Канади уклав договір про безвізовий режим, не потрібно проходити медичний огляд. Ви можете ознайомитись з переліком країн, громадянам яких не потрібно проходити медичну комісію на урядовому сайті Канади http://www.cic.gc.ca/english/information/medical/dcl.asp.   

Отримання візи, бронювання квитків та виліт у країну працевлаштування

Після отримання візи, кандидат готується до поїздки. ILC допомагає з бронюванням авіаквитків, а також проводить адаптаційні семінари направлені на сприяння швидкої адаптації в новій країні. Громадянам країн, з якими уряд Канади уклав договір про безвізовий режим, не потрібно отримувати візи, достатньо мати пропозицію про роботу (Job Offer). З переліком таких країн ви можете ознайомитись на урядовому сайті Канади http://www.cic.gc.ca. 

Зустріч в аеропорту, адаптація та початок роботи

ILC організовує зустріч наших клієнтів в аеропорту країни працевлаштування. Маючи офіс ILC в місті Саскатун, провінції Саскачеван, Канада, ми підтримуємо наших клієнтів, які приїжджають жити та працювати до Канаді.

Сайт розроблен: