УкраїнськаУкраїнська

ПРОПОНУЄМО КАДРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ. СТВОРЮЄМО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

ILC надає послуги з міжнародного рекрутингу з 2000 року. За цей час ми забезпечили ефективними кадровими рішеннями понад 400 компаній Канади, Швеції, Великобританії, Італії, Ірландії та Німеччини. Нам довіряють пошук та  підбір персоналу провідні компанії у сферах металообробки, будівництва, сільського господарства, нафто- та газовидобувної промисловості, транспортних перевезень, готельно-ресторанного бізнесу та м'ясопереробної галузі з різних країн світу.

Завдяки професійній та злагодженій роботі ILC, роботодавці вирішують кадрові питання, залучаючи до роботи в компанії іноземних працівників. Ми знаходимо спеціалістів в таких країнах як: Україна, Росія, Ірландія, Польща, Литва, Латвія, Естонія та інших країнах Європи та СНД.

Ми розуміємо, наскільки важливим є для компанії пошук гарних спеціалістів, тому проводимо практичне тестування для кандидатів, щоб перевірити їх рівень професійної підготовки. ILC організовує практичне тестування по таким спеціальностям як: зварювальники, далекобійники, будівельні спеціальності та м'ясники. На території України тестування зварювальників та фахівців будівельних спеціальностей проходить в рамках співпраці з Саскачеванським інститутом прикладних наук і технологій (SIAST), що забезпечує можливість перевірки професійних навиків спеціалістів відповідно до канадських стандартів.

Ми працюємо над забезпеченням володіння кандидатами достатнім рівнем англійської мови. Ми також проводимо курси з вивчення англійської мови для учасників програм, готуємо кандидатів до складання тесту IELTS, навчаємо професійній термінології для більш швидкої адаптації працівника на новій роботі.

Ми гарантуємо, що спеціалісти, яких підбирає ILC, мають необхідну професійну підготовку та професійні навики, які відповідають потребам та вимогам роботодавців. Ми досягаємо таких результатів завдяки розумінню професійної специфіки кожної країни та регіону, налагодженій роботі нашої команди та високій репутації експерта у сфері працевлаштування за кордоном.

ILC є агентом канадського імміграційного консультанта Волтера Гарчінські, повноправного члена Регуляторної ради імміграційних консультантів Канади (ICCRC реєстраційний № R410855), який представляє інтереси заявників в посольствах та імміграційних службах.

Відео кандидатів

Професійна атестація будівельників
Канадський роботодавець розповідає про професійну атестацію будівельників
Сайт розроблен: