УкраїнськаУкраїнська

ПРОПОНУЄМО КАДРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ. СТВОРЮЄМО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Про досвід роботи помічником фермера та життя в канадській провінції Саскачеван розповідає Анатолій з Житомирської області

«Найбільше мене вразила різниця між життям в Україні та у Канаді. Тут люди не мають таких проблем, як у нас, тому часто посміхаються, випромінюють доброзичливість, цікавляться твоїми справами.»

Мене звати Анатолій, я з селища Филинці, що на Житомирщині. Наразі живу в Канаді та працюю помічником фермера  в провінції Саскачеван.

Про варіанти країн для життя та роботи

Під час пошуку роботи за кордоном я розглядав дуже багато варіантів: країни Європи, Австралія, Нова Зеландія і Канада. Вирішив зупинитися усе ж на останньому, оскільки вважаю Канаду найперспективнішою державою в плані зростання добробуту населення і розвитку економіки. До цього два роки працював у Данії в сфері сільського господарства, де зміг на власні очі побачити сучасні технології  обробки землі. В Канаді, в порівнянні з Данією, набагато більше перспектив в агросфері, оскільки площа ферм значно більша, і велика кількість територій не оброблена – отже є можливості для росту.

Про знайомство з компанією ILC та рівень англійської мови

Про компанію я дізнався від знайомого, який працевлаштувався в Канаду за допомогою спеціалістів ILC. Це було приблизно 4-5 років назад. Вже тоді я налаштувався переїхати за кордон, але у той період для Канади ввели обов’язковим складання тесту IELTS. Довелося зачекати та зайнятися підготовкою, адже мій рівень англійської був не достатнім. Фахівці ILC порадили не гаяти час та поїхати в Данію, щоб покращити рівень мови та отримати практичний досвід, який дуже цінують канадські фермери. Так я здобув корисні навички і додатковий стаж роботи.

Перед від’їздом до Канади мій рівень англійської був середнім, але для комфортного проживання цього не зовсім достатньо, отож я продовжую вчити мову.  Мовний бар’єр – це те, з чим практично усі кандидати мають боротися і наполегливо його долати. Екзамен IELTS допомагає, звісно, але спілкування у побуті і на роботі потребує ще більшого словарного запасу.

Підготовка, адаптація та враження від різниці між Україною та Канадою

Адаптаційного періоду, як такого, в мене не було. Перед від’їздом я дуже багато читав про Канаду, вивчав її особливості, ознайомився з багатьма нюансами життя, спілкувався зі знайомими та фахівцями компанії про процес працевлаштування та роботу. Можна сказати, що я був повністю підготовленим: і в інформаційному, і у психологічному плані. В професійному довелося звикати до нового, оскільки техніка в Україні, Данії і Канаді все ж відрізняється. Технології і методи ведення сільського господарства також відмінні, але до цього швидко пристосовуєшся. Допоміг минулий досвід, звичайно.

Найбільше мене вразила різниця між життям в Україні та у Канаді. Тут люди не мають таких проблем, як у нас, тому часто посміхаються, випромінюють доброзичливість, цікавляться твоїми справами. В плані їжі особливих відмінностей немає, в магазинах можна знайти майже все ті ж продукти, також тут готують страви української та європейської  кухні. Клімат чудовий, повітря та вода дуже чисті.

Поради тим, хто бажає працювати в Канаді

Вивчення англійської мови – це один із ключових моментів підготовки до роботи за кордоном, цей етап найважливіший. Також потрібно підготувати себе до того, що тутешні ферми займають велику територію і робота є завжди, її треба виконувати. Але тут відчуваєш, заради чого працюєш, оскільки рівень життя зовсім інший. Усе вийде у того, хто ставить собі мету та йде до її здійснення. Не бійтеся складнощів, Канада дійсно того варта!


<< Повернутися
Сайт розроблен: