УкраїнськаУкраїнська

ПРОПОНУЄМО КАДРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ. СТВОРЮЄМО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Таня з Києва, вже рівно два місяці як працює в ОАЕ.

«Наше майбутнє - це як мрія, яку ви можете здійснити вже сьогодні!»

Втілення мрії в реальність.

Зараз мені 21 рік. План "поїхати за кордон працювати" з'явився декілька років тому,коли у мене не було ні досвіду роботи, ні знань англійської. Моя англійська була на рівні "London is the capital of Great Britain". І ось поступово я навчалася в університеті на денній формі навчання, працювала, через деякий час пішла на курси англійської. Потім звернулася до компанії по працевлаштуванню за кордоном ILC і ось я тут.
Звичайно, було дуже багато сумнівів та стереотипів про цю країну і, якщо прочитати деякі відгуки в Інтернеті, то краще закритися на ключ і сидіти у своїй затишній квартирі на Батьківщині з батьками (до прикладу, більша частина моїх друзів та знайомих дивилась скептично на цю ідею). Так, звичайно, у нашому світі треба завжди бути обережним, і працевлаштування в ОАЕ не виняток, 
тому завжди обирайте перевірені компанії всюди і у всьому, що ви робите - перевіряйте та дізнавайтесь побільше інформації.

Моя робота в ОАЕ

Я працюю в еміраті Абу Дабі, недалеко від аеропорту, у затишному районі, за 10 метрів від пляжу у невеликому місці, де колектив 5 осіб і я в тому числі. Колектив дуже хороший, всі різних національностей і релігій, хоч нас і 5 людей. Власники цього закладу італійці і головна родзинка цього закладу "джелато" - італійське морозиво домашнього виробництва дуже високої якості. Основа частина відвідувачів - постійні, і іноді складається відчуття, що до тебе приходять вже не клієнти, а друзі чи знайомі люди. 

Поради

Можу дати декілька порад для тих, хто збирається працювати чи наразі на етапі прийняття цього рішення: 

Перше – якщо у вас є такий шанс попрацювати у цій країні - скористайтесь. Це чудова можливість вийти із зони комфорту та подивитись, яка ти людина, коли потрапляєш у абсолютно чуже та нове для тебе середовище. Це дуже гарний шанс змінити себе у кращий бік.
Друге - запам'ятайте ідеальної роботи немає і не буде. І взагалі моя думка з приводу цього - краще "щось" чим "нічого", ніж сидіти вдома біля телевізора і говорити, там погано і тд. Завжди потрібно бути у русі. Адже життя - це рух.
Третє - намагайтесь насолоджуватись усім, що маєте уже зараз. Адже всі труднощі проходять. Все завжди проходить. І, повірте, все залежить від нас самих: від дій, від нашого відношення. Ми будуємо наше життя сьогодні, ставтесь до свого минулого як до власного досвіду та способу згадати тільки позитивне, яке ви будуєте сьогодні. Наше майбутнє - це як мрія, яку ви можете здійснити вже сьогодні!

<< Повернутися
Сайт розроблен: