УкраїнськаУкраїнська

ПРОПОНУЄМО КАДРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ. СТВОРЮЄМО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Історія відкриття бізнесу Світлани, дружини українського автомеханіка

Мій чоловік приїхав  в Канаду в 2008 році. До цього він працював на Україні автомеханіком. Я по професії - медсестра,  масажистка. Приїхала я в Канаду в травні 2011 року.

Мені тут дуже сподобалося. Але щоб піти на роботу по професії треба підтвердити свою освіту і відмінно знати англійську мову. Тому в 2012 році я пішла на курси англійської мови при Parkland College.

Але оскільки, я не звикла сидіти без діла, вирішила відкрити свій маленький бізнес, тим більше що в кінці 2012 в Канаду приїхала наша старша дочка, мені в допомогу. На Україні у нас була фірма, яка займалася декоруванням свят повітряними кульками. Ось я і вирішила спробувати відкрити такий бізнес тут. Ліцензію на бізнес відкрили дуже швидко і просто. І з 20 вересня 2012 року наша фірма під назвою Party Decor почала працювати.

Велику роль в розвитку нашого бізнесу відіграв наш працедавець, власник автосалону в нашому місті, він надав можливість показати роботи фірми і допоміг з рекламою. Крім того мене увесь час підтримували мої нові канадські друзі.

Нині фірма надає послуги з оформлення корпоративів, презентацій,  днів народжень, ювілеїв, весіль, випускних вечорів тощо. Ми виготовляємо сувеніри для дорослих і дітей. У нас працює система знижок постійним клієнтам. Ми працюємо в Йорктоні й околиці. Крім того у нас є клієнти з Реджайни, Мелвилю, Канори та інших міст. Серед клієнтів автосалони, учбові заклади, банки, радіо та ін.

Ви можете подивитися наші роботи на сайті www.pdecor12.com   Усе це ми робимо своїми руками.

Ось така моя історія.

У завершення хочу додати, що Канада - прекрасна країна. Тут дуже добрі і чуйні люди, які завжди готові прийти на допомогу. І не треба боятися труднощів, просто треба ставити перед собою ціль і йти до неї. І тоді у вас все вийде. І ще я дуже хочу  подякувати ILC за можливість  переїзду в Канаду, за швидке оформлення документів і підтримку. Ви подарували нам нове життя.  Спасибі!

<< Повернутися
Сайт розроблен: