УкраїнськаУкраїнська

ПРОПОНУЄМО КАДРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ. СТВОРЮЄМО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Тарас із Вінницької області ділиться враженнями від перших тижнів проживання в Канаді та роботи на м’ясокомбінаті в провінції Альберта.

"Тут інші люди, немає агресії, немає страху, з усіма можна вільно поговорити, усі будуть раді відповісти на твої запитання, незважаючи на можливі труднощі із мовою. У Канаду треба їхати усім, хто хоче переконатись, що можна жити по-іншому, краще. Тут відчуваєш себе людиною, тут живуть за правилами, і я вважаю, що це краще для всіх", - розповідає про Канаду Тарас.

Про перші дні.

Привіт. У нас все гаразд, долетіли класно і без пригод. В Торонто нас зустріла Галина Могильова (Менеджер міжнародних програм компанії Ronald A.Chisholm Ltd ), та поселила у готелі FairField hotel, a наступного дня ми поїхали на екскурсію до водоспаду Ніагара. Потім був переліт до Едмонтону, де нас зустріли співробітники роботодавця. Нам організували поселення в хороший готель Red Deer Lodge. Допомогли оформити Social Insurance Number (номер соціального страхування), Health Insurance (медичне страхування) та відкрити Bank account (рахунок в банку). В Канаду ми прилетіли на передодні так званої Чорної П'ятниці, коли у магазинах значні знижки, тому оформлення банківських карток було дуже доречним. Кредитна карта робиться трішки довше (близько двох тижнів), і дуже важливе її правильне використання, адже вона формує кредитну історію, яка потім дає можливість взяти будинок чи авто в кредит, а відсотки тут значно нижчі, аніж в Україні. Також на кредитну історію звертають увагу при розгляді справи про отримання статусу номінанта на імміграцію. Тут дуже багато українців, ми часто бачимось і на роботі, і в місті або десь на відпочинку. Багато хто ходить в церкву по неділях, а після служби можна залишитись та за чашкою кави та канапкою поспілкуватись із земляками, запитати поради про життя та побут в Канаді. Також тут можуть допомогти із різними речами для побуту, якщо ж потреба: одяг, посуд і усе інше. Люди дуже доброзичливі.

Про умови роботи та життя.

Робота нелегка, але, яка кажуть, медом ніде не намазано, хочеш змінити своє життя на краще - треба попрацювати для цього. Умови житла у нас хороші, проживаємо по 6 чоловік у будинку (city-house), де є 3 кімнати-спальні, кухня уже з посудом та холодильником, а от мікрохвильовими печами тут рідко користуються. Є доступ до Інтернету та кабельне телебачення з великим плазмовим телевізором, душ, 2 туалети, пральня та їдальня. Жити тут добре, місто чисте та гарне, багато магазинів, ціни нормальні: молоко $4,5 за 4 літри, хліб від $1 до $4 за буханку, яйця $2 за 12 штук, макарони $1 за 900 грам, картопля 4$ за 4 кг, сік $2,5 за 2 літри, м'ясо в магазині коштує так само, як і в Україні, але ми купуємо на м'ясокомбінаті за зниженими для працівників цінами.  

Рекомендації.

ILC допомагає багатьом людям змінити своє життя на краще, я б хотів, щоб таку можливість мали якомога більше людей. Тут інші люди, немає агресії, немає страху, з усіма можна вільно поговорити, усі будуть раді відповісти на твої запитання, незважаючи на можливі труднощі із мовою. У Канаду треба їхати усім, хто хоче переконатись, що можна жити по-іншому, краще. Тут відчуваєш себе людиною, тут живуть за правилами, і я вважаю, що це краще для всіх. Людям навіть на думку не спадає, щось порушувати. Для чого? Вони не бояться штрафів чи покарань, просто інше мислення. Сподіваюсь, що всі ми незабаром отримаємо статус постійного мешканця (Permanent Residence) і зможемо залишитись в Канаді та будувати краще життя. Якщо у когось виникнуть питання, пишіть на сторінці ILC Вконтакте, постараюсь відповісти. Раджу усім, у кого є досвід фізичної праці і бажання змінити своє життя, докласти зусиль, вивчити англійську мову та виїхати до Канади.

<< Повернутися
Сайт розроблен: