УкраїнськаУкраїнська

ПРОПОНУЄМО КАДРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ. СТВОРЮЄМО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Історію про життя своєї родини в Канаді розповідає Катерина , дружина столяра Ігоря.

«Хотілося б усім побажати, якщо хочете почати життя спочатку, Канада - це саме та країна. Не мрійте про те, як жити по-іншому, а робіть конкретні кроки і змінюйте своє життя. Обов'язково вчіть англійську! Схема «коли потраплю в англомовне середовище, тоді й почну розмовляти» - не працює!».

Рішення про імміграцію і знайомство з ILC .

В Україні ми з сім'єю жили в невеликому містечку Гайвороне , Кіровоградської області. У нас був невеликий, але налагоджений бізнес по виготовленню дверей . Я працювала перукарем, життя було спокійним. Одного разу наші друзі, які приїхали у відпустку з Канади, розповіли нам про цю країну і про своє життя там. Їхня розповідь вразила нас, після чого ми рішуче налаштувалися їхати до Канади. Друзі порадили нам звернутися в компанію ILC. Таким чином ми вперше дізналися про цю компанію.

Ми подали документи в 2009 році, все рухалося дуже добре і швидко, але, у зв'язку з кризою, наш роботодавець скоротив виробництво і відхилив запрошення на роботу. Спочатку ми вирішили забрати документи, оскільки нових контрактів не було. Проте бажання їхати до Канади нікуди не зникло. Ми продовжували спроби. Цього разу все було успішно.

Перші враження про Канаду і життя в провінції Саскачеван.

Ми прилетіли до Канади в січні 2013 року, було холодно, але цікаво. Переліт пройшов добре. Дякуємо працівникам ILC за те, що підготували всі необхідні документи - це дуже важливо при перельоті і перших днях життя в Канаді. В аеропорту нас зустріла Ольга - співробітник компанії ILC, допомогла оформити необхідні документи, купити все необхідне і оселитися в квартирі.

У першу чергу, в Канаді нас вразили привітні люди навколо  нас. Дуже красива різноманітна природа, чимось схожа на українську. Дивно, що дикі звірі мирно живуть поряд з людьми. Відчувається, що Канада це величезна країна з багатими ресурсами і відмінними перспективами. Зараз ми живемо в місті Саскатун. Тут є багато місць для відпочинку, озер, де можна ловити рибу і відпочивати всією сім'єю.

Перспективи роботи в Канаді.

Звикати до роботи було не складно, головне зрозуміти свої обов'язки і виконувати їх якісно. Приємно, що є перспектива кар'єрного росту. Тут з'являються нові можливості і відкриваються нові шляхи для розвитку.

Побажання та рекомендації майбутнім кандидатам.

З нашого досвіду співпраці з ILC можемо сказати - це надійна компанія, яка несе відповідальність за свої обіцянки людям, прозоро веде усі свої справи. За минулі кілька років ILC допомогла знайти роботу і влаштуватися в різних країнах дуже великій  кількості людей, за що їм величезне: «Спасибі!».
«Хотілося б усім побажати, якщо хочете почати життя спочатку, Канада - це саме та країна. Не мрійте про те, як жити по-іншому, а робіть конкретні кроки і змінюйте своє життя. Обов'язково вчіть англійську! Схема «коли потраплю в англомовне середовище, тоді й почну розмовляти» - не працює!».

<< Повернутися
Сайт розроблен: