УкраїнськаУкраїнська

ПРОПОНУЄМО КАДРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ. СТВОРЮЄМО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Механік Леонід з Полтавської області розповідає про життя та роботу в Канаді на місцевих підприємствах.

«Я хотів би порадити всім, хто збирається їхати до Канади, вивчати англійську - це найголовніше. Також тут дуже високі вимоги до механіків,  до їхнього рівня знань. У нас в Україні багато хороших фахівців, які могли б тут отримати хорошу роботу. Я вважаю, якщо ви професіонал своєї справи, то вам варто почати життя в Канаді», - рекомендує Леонід.

Втілення мрії в реальність.

В Україні я жив у місті Комсомольськ, Полтавській області. Останні кілька років працював механіком з сервісного обслуговування техніки Komatsu. Думки щодо поїздки за кордон були у мене не один рік, хотілося пожити в новій країні. Я розумів, щоб працювати механіком за кордоном, потрібно добре знати англійську мову, і я хотів вивчати її та розвиватися. Якщо ти хороший фахівець і знаєш мову, знайти хорошу роботу можливо в будь-якій країні, не тільки в Канаді.

Робота механіком в Канаді.

Зараз я працюю механіком з ремонту важкої техніки в місті Вейбурн. Мене дуже добре зустріли на роботі. Наша специфіка - це ремонт великої техніки, де я виконую комплекс робіт з діагностики, капітального ремонту двигунів та трансмісії. У нас є 2 цехи, перший (промисловий) займається виробництвом дизельних трансмісій. Ці трансмісії ставляться, в основному, на бурові установки. Другий цех (вантажних автомобілів) займається повним обслуговуванням вантажних автомобілів, сервісним, технічним обслуговуванням, ремонтом. Приємно здивований тим, наскільки люди доброзичливі та прості, ніхто не звертає уваги на твоє становище. Мій керівник працює з усіма робітниками в цеху, багато разів на день чуєш від нього "thank you", дякує за все - за те, що відкрив двері, за те, що подав інструмент. Фізичні навантаження великі. Якщо у тебе зміна 8 годин, їх потрібно дійсно відпрацювати - без довгих перекурів і прогулянок.

Життя в Канаді та підтримка ILC.

Я до кінця так і не вірив, що я поїду до Канади. Тільки коли співробітники ILC передали мені візу, я зрозумів, що моя мрія дійсно здійсниться. Власне кажучи, завдяки співпраці з ILC я відкрив для себе цю країну. До посольства Канади я навіть не заходив, мені повністю підготували всі документи та віддали на руки. Я радий, що звернувся в компанію ILC. Не зважаючи не те, що процес отримання візи був не швидким, це було варте зусиль - я в Канаді!

Проблем із отриманням перших необхідних документів по прибуттю у мене не було. Кандидати, які приїхали переді мною, допомогли мені оформити номер соціальної страховки, без якої я не міг почати працювати, і медичне страхування, яке в Саскачевані безкоштовне. Наявність роботодавця та листи від нього дали мені можливість придбати телефон, а пізніше винайняти власне житло. Спочатку роботодавець допоміг зняти  будинок. Ми жили втрьох, всі українці, потім кожен знімав власне житло. Якби я знав англійську на високому рівні, проблем взагалі не було б. Через недостатнє знання мови, труднощі виникали, коли я тільки приїхав - в банку, в магазині. У Вейбурні на моєму підприємстві вже працювали 2 українці, вони допомагали мені у спілкуванні.

У мене є всі необхідні документи для роботи та життя в Канаді - водійські права, банківський рахунок, кредитна картка, соціальне і медичне страхування. Я приїхав сюди із однією валізою, а зараз я розрахувався з усіма боргами, облаштував повністю квартиру. Зазвичай квартири здаються без меблів, і довелося все купувати самостійно. У мене є все необхідне для хорошого життя.

Я хотів би порадити всім, хто збирається їхати до Канади, вчити англійську, це найголовніше. Також тут дуже високі вимоги до механіків, до їхнього рівня знань. У нас в Україні багато хороших фахівців, які могли б тут отримати хорошу роботу. Я вважаю, якщо ви професіонал своєї справи, то вам варто почати життя в Канаді.

<< Повернутися
Сайт розроблен: