УкраїнськаУкраїнська

ПРОПОНУЄМО КАДРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ. СТВОРЮЄМО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Зоя Матус, Альберта, Канада

Мене звати Зоя Матус. Я з Полтави. У 2002 році закінчила Полтавську аграрну академію, із спеціальністю лікар ветеринарної медицини. Ще під час навчання у магістратурі я стажувалася у Великій Британії, потім у Швейцарії, Швеції і знову рік в Англії.

Вперше із послугами Київського молодіжного центру праці (зараз ILC) познайомилася 6 років тому, коли дізналася про програму стажування у сільському господарстві у Швеції. Кваліфіковані працівники центру допомогли мені підготуватися до співбесіди із представником швецьких роботодавців і підібрати мені місце для роботи, де я мала змога заробити гроші та пройти практику. Після цієї поїздки, в центрі мені запропонували програму працевлаштування на грибній фермі у Великобританії.

Коли я повернулася в Україну, то зіткнулась із проблемою працевлаштування. Я вирішила отримати другу вищу освіту, але і це не давало гарантій отримати цікаву перспективну роботу.

КМЦП (ILC) запропонував мені ще одну програму по працевлаштуванню у Канаді. Ця програма зацікавила мене можливістю імміграції. Коли я приїхала до Канади, канадський роботодавець забезпечив мене місцем проживання та усім необхідним, технікою, меблями і навіть продуктами. Я працюю на м’ясопереробному комбінаті, займаюсь пакуванням м’яса. Завод допоміг у подачі документів, а Молодіжний центр допоміг в отриманні довідок із попередніх місць стажування та роботи, за моїм проханням вони надіслали усі необхідні документи, які мали в архіві.

У майбутньому планую отримати визнання диплому лікаря-ветеринара та розпочати свою практику. Канада – країна реальних можливостей, де можна відкрити свою справу, придбати нерухомість.

<< Повернутися
Сайт розроблен: