УкраїнськаУкраїнська

ПРОПОНУЄМО КАДРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ. СТВОРЮЄМО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Відгуки

Бен Блеклі, Менеджер з підбору персоналу в транспортний парк компанії Yanke Group (Саскачеван, Канада)

Компанія Yanke завжди була проактивною у своїй стратегії набору іноземних робітників. ILC та Yanke співпрацюють з 2007 року по набору водіїв-далекобійників. З того часу компанія ILC успішно працевлаштувала 75 далекобійників, з яких близько 95% залишились працювати в компанії Yanke. ILC проводить ретельний попередній відбір кандидатів, перед тим, як рекомендувати їх компанії Yanke, включаючи тестування з Англійської мови та практичне водіння. Компанія тричі приїздила до Києва з метою зустрічі з представниками ILC та проведення співбесід з кандидатами. Результатом цих зустрічей стало надання переваги компанією Yanke працевлаштуванню українських далекобійників і надання їм грошової допомоги на період вивчення англійської мови, а також оплата отримання ними посвідчення водія класу 1А після видачі робочої візи. Yanke та ILC продовжують співпрацювати з метою працевлаштування українських робітників.

 "Коли ми вперше вирішили розглядати працевлаштування далекобійників з України, ми найбільше побоювались, чи ми спроможні забеспечити їм вивчення англійській мові, яка необхідна для успішного виконання роботи на території Північної Америки. Однак, за допомогою відмінної роботи та навчання, яке було проведено ILC, нам вдалося подолати цей страх. Відносини з ILC переросли в успішне партнерство, а наші українські кандидати швидко стають однією сім’єю на території Канади"

 

Девід Харві, Директор з розвитку бізнесу та міжнародного партнерства
Саскачеванський інститут прикладних наук та технологій (SIAST)

SIAST та КМЦП співпрацюють багато років з метою забезпечення визнання професійних навиків іноземних спеціалістів, а також, щоб надати роботодавцям можливість взяти на роботу сертифікованих працівників, які пройшли тестування. Це стратегічне партнерство сприяло тому, що численні роботодавці відвідали Україну та взяли на роботу кандидатів, які були протестовані відповідно до канадських стандартів. Знання SIAST в області професій та професійного навчання значно допомогли ILC (того часу КМЦП) на етапі практичного тестування.

"Саскачеванський інститут прикладних наук та технологій ( SIAST) тісно співпрацює з ILC з 2008 гору. ILC та його афілійовані навчальні заклади проводять від імені SIAST оцінку технічних та мовних знань по програмі «Паспорт професійних навичок» ( "Skills Passport" www.skills-passport.ca), потенційних кандидатів, які планують іммігрувати до Канади за різними програмами провінційної номінації. SIAST дуже задоволений нашою співпрацею з КМЦП."

 

Серджіо Розато, Генеральний директор Венето Лаворо (Венето, Італія)

"Венето Лаворо співпрацює з компанією ILC з 2008 року. Основною метою співпраці було забезпечення легальної міграції українських громадян, які хочуть працювати в Італії. До того ж, ми забезпечуємо підтримку та розвиваємо проекти по поверненню українців додому після отримання професійного досвіду в Італії. Завдяки інноваційному підходу компанії ILC до процесу працевлаштування і відмінній роботі по рекрутингу на навчанню, ми вважаємо, що ILC працює згідно європейських норм, як в Україні, так і закордоном."

 

Річард Полінскі, Royal Well Servicing Ltd. (Альберта, Канада)

ILC працює з Royal Well Servicing Ltd. з 2009 року. Їх необхідність в рості та скороченні плинності кадрів призвела до того, що ILC працевлаштувала у компаныъ 5 робітників з обслуговування установок для буріння нафтових свердловин. Партнерство ILC та Royal Well продовжує процвітати, оскільки підрозділ компанії, розташований в Ллойдмінстері, планує взяти на роботу більше помічників бурильників та має намір підвищити українців, які приїхали раніше, до посади бурильників.

"Послуги ILC високорентабельні, оскільки вони проводять ретельний попередній відбір, після якого на інтерв’ю з нами потрапляють лише ті кандидати, що відповідають нашим вимогам. Ми готові знову звернутися до ILC, оскільки їх персонал особисто бере участь у всьому процесі, а українці – працьовиті, високо цінують можливість отримання роботи та легко акліматизуються у наших погодних умовах завдяки схожому клімату в Україні."

 

Альберто Сандрі, Директор Національної асоціації будівельників (місто Верона, Венето, Італія)

"Підчас нашого першого візиту в серпні 2007 мі були здивовані професіоналізмом персоналу компанії ILC. Нас вразив не лише теплий прийом, але й їх рівень підготовки, компетенція і знання процесу трудової міграції. На нас також справило враження наявність у компанії ILC інформації про український ринок праці та сприяння італійським бізнесменам, що бажали інвестувати в Україну. Коли компанія «Еділскуола» з Верони попросила підтримки у своєму проекті стажування молодих українців в Італії, ми надали допомогу, оскільки програмами займались дві високопрофесійні та компетентні організації – ILC та будівельна компанія з Верони."

 

Пітер Мах, Springhill Farms LP (Манітоба, Канада)

Springhill Farms вперше почали співпрацювати з ILC підчас свого візиту в Київ у 2008 році з метою поповнити нестачу робочої сили на своєму м’ясопереробному комбінаті у Манітобі. ILC сприяла працевлаштуванню понад 45 м’ясників у 2008 році, які спочатку виїзжали як тимчасові працівники. З того часу усі кандидати отримали право на постійне місце проживання, забрали свої сім’ї, та понад 90% з них залишились працювати на Springhill Farms. Великою мірою цьому сприяла професійна робота ILC в області рекрутингу та українсько-англійський перекладач Springhill Farms, який підтримував робітників підчас адаптації та вивчення правил техніки безпеки на робочому місці.

"Компания ILC надала кваліфіковану допомогу в підборі м’ясників для нашої компанії в Канаді. Springhill Farms, звичайно, готові ще раз звернутися до ILC."

Сайт розроблен: