УкраїнськаУкраїнська

ПРОПОНУЄМО КАДРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ. СТВОРЮЄМО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Процес пошуку персоналу

Надаючи послуги міжнародного рекрутингу, ILC індивідуально підходить до ведення цього процесу для кожного роботодавця і розуміє особливості та потреби кожного бізнесу. Ми підтримуємо наших клієнтів на кожному етапі, від моменту отримання запиту на пошук необхідних працівників до підтримки під час адаптації працівника у вашій компанії.

Етапи, які проходить роботодавець, набираючи персонал із-за кордону:

 • Крок 1. Подання запиту до ILC на пошук працівників

  Щоб подати запит до ILC, вам достатньо зв'язатись з одним із наших офісів (в Канаді чи Україні)... Читати далі

  Щоб подати запит до ILC, вам достатньо зв'язатись з одним із наших офісів із списку, зателефонувати до нас по телефону чи по Skype: labour-centre.com. Співробітник ILC проконсультує вас щодо можливостей набору працівників, та заповнить разом з вами заявку на пошук персоналу, де буде вказано спеціальність, кількість працівників, вимоги по досвіду роботи, рівень професійної підготовки, необхідність проходження професійного тестування та інша важлива інформація для пошуку спеціалістів.

  Сховати
 • Крок 2. Пошук та підбір кандидатів

  Після отримання запиту, ILC розпочинає активну роботу з пошуку та підбору працівників, відповідно до визначених у заявці критеріїв.... Читати далі

  Після отримання запиту, ILC розпочинає активну роботу з пошуку та підбору працівників, відповідно до визначених у заявці критеріїв. Цей процес складається з презентації програми, проведення співбесіди, проведення тестування з англійської мови, проведення практичного тестування (за потреби), перевірки рекомендації та інших документів, що засвідчують професійну підготовку та досвід роботи спеціалістів. Після цього ми складаємо резюме відібраних кандидатів та надсилаємо роботодавцю на розгляд.

  Сховати
 • Крок 3. Розгляд резюме та проведення співбесід роботодавцем. Підписання робочих контрактів

  Роботодавець розглядає надіслані резюме та визначається з кандидатами, які будуть запрошені на співбесіду.... Читати далі

  Роботодавець розглядає надіслані резюме та визначається з кандидатами, які будуть запрошені на співбесіду. Якщо будуть виникати додаткові запитання по кандидату, співробітник ILC надасть всю необхідну інформацію. Після розгляду резюме роботодавцем, компанія ILC організовує співбесіди з кандидатами в офісі ILC чи дистанційно через Skype.

  Кандидати, які були відібрані роботодавцем, отримують пропозицію з працевлаштування та підписують робочий контракт. Після підписання робочого контракту кандидатом, компанія ILC готує всі необхідні документи для отримання візи і дозволу на роботу та подає пакет документів до посольства та імміграційних служб.

  Сховати
 • Крок 4. Проходження медичної комісії та тестування мови кандидатами

  В залежності від вимог роботодавця та умов програм, кандидатам, які отримали пропозицію з працевлаштування, може бути необхідно пройти медичну комісію та тестування з англійської мови.... Читати далі

  В залежності від вимог роботодавця та умов програм, кандидатам, які отримали пропозицію з працевлаштування, може бути необхідно пройти медичну комісію та тестування з англійської мови.  

  Співробітник компанії ILC консультує кандидатів щодо цього процесу, організовує проходження ними медичної комісії у відповідних організаціях та проходження тестування з англійської мови.

  Для громадян країн, з якими уряд Канади уклав договір про безвізовий режим, не потрібно проходити медичний огляд. Ви можете ознайомитись з переліком країн, громадянам яких не потрібно проходити медичну комісію, на урядовому сайті Канади http://www.cic.gc.ca/english/information/medical/dcl.asp 

  Сховати
 • Крок 5. Отримання візи, проведення адаптаційних семінарів та виліт до країни працевлаштування

  Після того, як кандидати отримали візи, ILC проводить адаптаційний семінар, який направлений на сприяння більш швидкій адаптації працівника в новій країні та на новому робочому місці.... Читати далі

  Після того, як кандидати отримали візи, ILC  проводить адаптаційний семінар, який направлений на сприяння більш швидкій адаптації працівника в новій країні та на новому робочому місці. На семінарі надається інформація про підприємство, специфіку роботи на підприємстві, організацію праці, культурні та законодавчі особливості країни працевлаштування, що і як потрібно оформити протягом перших днів в країні працевлаштування та багато іншого. Компанія ILC допомагає також забронювати авіа білети та організовує зустріч працівників в аеропорту країни працевлаштування.

  Для громадян країн, з якими уряд Канади має договір про безвізовий режим, не потрібно отримувати тимчасову візу для в'їзду. Для працевлаштування в Канаді достатньо Job Offer та Positive Labour Market Opinion. Work permit для працівників з цих країн видається під час перетину канадського кордону. З переліком таких країн ви можете ознайомитись на урядовому сайті Канади http://www.cic.gc.ca.

  Сховати
 • Крок 6. Адаптація працівника в новій країні та на новому робочому місці

  Ми розуміємо наскільки важливим і водночас важким може бути процес адаптації як для працівника, так і для компанії.... Читати далі

  Ми розуміємо наскільки важливим і водночас важким може бути процес адаптації як для працівника, так і для компанії. Ми підтримуємо наших клієнтів на цьому етапі та надаємо послуги з організації зустрічі працівників в аеропорту, перекладу правил безпеки, допомоги з пошуком житла для працівників, відкриття банківського рахунку, страхування  тощо.

  Сховати
Сайт розроблен: