УкраїнськаУкраїнська

ПРОПОНУЄМО КАДРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ. СТВОРЮЄМО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Професійне тестування

Висока професійна підготовка спеціалістів - це одна із основних вимог, яку ставить до спеціалістів ILC. Щоб перевірити рівень професійної  підготовки кандидатів, ми організовуємо практичне тестування будівельників, зварювальників, далекобійників, операторів ЧПУ, м'ясників  та, за потреби, працівників інших робітничих спеціальностей.

Тестування для зварювальників та будівельників проводиться в рамках співпраці з Саскачеванським інститутом прикладних наук і технологій (SIAST). Для зварювальників тестування проходить на базі Інституту електрозварювання ім. Є. Патона в місті Київ, для будівельників - на базі професійних училищ.  Ми також організовуємо професійні тестування для кандидатів з країн Європи.

Представники компанії-роботодавця можуть бути присутні під час проведення професійного тестування кандидатів, або ми здійснюємо відеозапис і фото результатів тестування та надсилаємо на розгляд роботодавцю.

Всі завдання та програма тестування погоджується з роботодавцем заздалегідь, відповідно до функціональних обов'язків майбутнього працівника. План тестування може охоплювати як практичне, так і теоретичне тестування професійних навиків.

На нашому сайті ми розміщуємо відео практичних тестувань, з якими ви можете ознайомитись та краще зрозуміти, як проходить сам процес тестування.

 

Відео

Професійна атестація будівельників
Атестація будівельників
Сайт розроблен: