УкраїнськаУкраїнська

ПРОПОНУЄМО КАДРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ. СТВОРЮЄМО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Адаптаційна підтримка

ILC розуміє наскільки важливим для роботодавця та працівника є процес адаптації на новому робочому місці та в новій країні, тому на цьому етапі ми також надаємо підтримку нашим клієнтам.

ILC організовує зустріч працівників в аеропорту. Ми також організовуємо супровід великих груп працівників - наш співробітник супроводжує групу підчас перельоту, допомагає в організаційних питаннях, які виникають під час перельоту, допомагає з розселенням працівників.

Разом з роботодавцем ми проводимо семінари з інтеграції нових працівників у робочий процес компанії, розповідаючи про норми техніки безпеки, стандарти, умови та режим роботи в компанії та іншу важливу інформацію. Ми допомагаємо з перекладом інструкцій, рекомендацій та інших документів, які працівники повинні зрозуміти на 100%.

Ми також розуміємо, що переїхавши до нової країни, працівнику потрібно оформити банківський рахунок, страховий поліс та інші необхідні документи. Ми допомагаємо з їх оформленням.

Така підтримка на перших етапах адаптації працівника дозволяє знизити емоційне навантаження, що пов'язане зі зміною країни проживання та місцем роботи. Та завдяки тому, що працівники можуть розраховувати на нашу підтримку в період адаптації в новій країні, вони більше фокусуються на роботі та швидше інтегруються в робочий процес компанії.

Сайт розроблен: