УкраїнськаУкраїнська

ПРОПОНУЄМО КАДРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ. СТВОРЮЄМО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Вивчення іноземної мови

З метою підтримки програм працевлаштування та/або імміграції за кордон компанія ILC організовує мовні курси для кандидатів. Навчальний план охоплює загальні розмовні теми, освоєння лексики від базового до розширеного словникового запасу, а також вивчення професійної термінології та граматики.

Ми співпрацюємо із лінгвістичними школами в різних країнах світу, щоб створити можливість складати необхідні мовні іспити у нашому київському офісі. Компанія ILC проводить мовні тестування кандидатів та є сертифікованим партнером Саскачеванського інституту прикладних наук і технологій (SIAST).

Ми розуміємо, що кожен має власні побажання щодо методики та способу вивчення іноземної мови, тому пропонуємо різні можливості навчання.

Інтенсивне навчання проводиться в нашому київському офісі. Тривалість одного курсу 4 тижні по 6 годин на день.

Онлайн курс вивчення іноземної мови за допомогою спеціалізованої Інтернет платформи. Кандидати вивчають іноземну мову та спілкуються з викладачем в онлайн-режимі. Вчитель перевіряє завдання також через інтернет.

Заняття по Skype. Кандидати мають можливість займатися із викладачами по Skype. Одне заняття триває 45 хвилин. Крім того кандидат має можливість поєднати ці заняття із іншим видом вивчення іноземної мови: індивідуальними заняттями, або дистанційним навчанням.

Ми також забезпечуємо кандидатів усіма необхідними навчальними матеріалами: підручниками іноземної мови, словниками, розмовниками. Крім того кандидат отримує словник професійної термінології, який йому знадобиться на робочому місці.

Відео

Заняття з аглійської з носієм мови
Сайт розроблен: