УкраїнськаУкраїнська

ПРОПОНУЄМО КАДРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ. СТВОРЮЄМО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

ОАЕ Кухар, Job ID: 2017/06/13

Знання мови: вимагається (Англійська)

Відчуваєш, що готовий змінити на краще своє життя? Якщо так, тоді ця пропозиція саме для тебе! Отримай унікальну можливість приєднатися до команди професіоналів у одному з найкращих готелів або ресторанів у країні унікальних поєднань розкоші сходу, західного сервісу обслуговування і екзотичних пейзажів - ОАЕ. Прийми участь у відборі на посаду Кухаря.

 

Пропозиція з працевлаштування:

Контракт: 12 місяці з можливістю продовження

Графік роботи: позмінний, 8-10 год./день, 6 днів/ тиждень.

Заробітна плата: від 39 223 грн * (від 1500 USD)за місяць (залежно від досвіду, професійних навичок та результатів співбесіди).

Роботодавець надає: безкоштовне житло в комфортабельних умовах, транспорт до/від місця роботи, оплачувану відпустку 30 днів на рік, авіаквитки, медичну страховку, можливість кар’єрного росту та безкоштовні тренінги.

 

Вимоги до кандидатів:

Досвід роботи від 2 років в ресторанах або готелях високого рівня
Знання англійської мови -  intermediate (при потребі допомагаємо із вивченням)

Необхідні навички:

Вміння готувати страви європейської кухні;

Мати навички експлуатації обладнання, яке застосовується в ресторанах;

Знання і дотримання санітарних норм і правил зберігання продуктів.

 

Функціональні обов’язки:

Виконання роботи з  приготування страв і кулінарних виробів;

Дотримання стандартів та вимог ресторану;

Підготовка необхідних заготовок для виробництва страв;

Прибирання робочого місця відповідно до санітарних норм.

 

Вас зацікавила вакансія або маєте додаткові питання? Звертайтеся до наших фахівців відділу консультацій за телефонами: (044) 481−00−31, (044) 481−00−41, (066) / (093) / (096) -0000−773, або заповнюйте анкету на сайті: http://labour-centre.com/ 

Наша сторінка в мережі Фейсбук - https://www.facebook.com/interlabcentrehoreca

 

*Розмір заробітної плати розрахований за курсом НБУ станом на 09.06.2017.

Згідно ч. 8 ст. 8 Закону України «Про рекламу» інформація про ціни на товари, тарифи на послуги, наведені у рекламі, яка розміщується чи розповсюджується на території України, зазначається виключно у гривні.

Переглянути всі вакансії у країні >> << Повернутись
Сайт розроблен: