УкраїнськаУкраїнська

ПРОПОНУЄМО КАДРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ. СТВОРЮЄМО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

ПРО НАС

Основною діяльністю нашої компанії є імміграція та працевлаштування за кордоном. Ми працюємо з компаніями в галузях металообробки, будівництва, сільського господарства, нафто- та газовидобувної промисловості, транспортних перевезень, готельно-ресторанного бізнесу та в м'ясопереробній галузі. Офіси ILC розташовані в містах Київ, Україна, та Саскатун, Канада. За 15 років ILC успішно працевлаштувала за кордоном понад 6000 спеціалістів, налагодила співпрацю з 400 компаніями-роботодавцями в Канаді, Швеції, Великобританії, Італії, Ірландії та Німеччині.

Для роботодавців ILC надає повний спектр послуг: від консультацій та пошуку персоналу  до  успішної адаптації працівника в новій країні. Ми пропонуємо ефективні кадрові рішення для наших клієнтів шляхом залучення кваліфікованих іноземних працівників, що дає можливість вирішити питання з нестачею спеціалістів на місцевому ринку праці.

В рамках діючих програм ILC проводить практичне тестування зварювальників та спеціалістів будівельної галузі, співпрацюючи з Саскачеванським інститутом прикладних наук і технологій (SIAST). Практичні тестування проходять на базі Інституту електрозварювання ім. Е.Патона та професійних училищ. ILC також проводить тестування з англійської мови, відповідно до канадської системи оцінювання CLB (Canadian Language Benchmark). Тестування з англійської мови проводять сертифіковані викладачі компанії. В рамках діючих програм ILC проводить курси з вивчення іноземної мови, що сприяє більш швидкій адаптації працівника в новій країні та на новому робочому місці.

Для кандидатів ми надаємо повний спектр послуг: від консультацій з питань працевлаштування та оформлення всіх необхідних документів до підтримки та адаптації в новій країні працевлаштування. Послугами ILC можуть скористатись спеціалісти робітничих спеціальностей з України, Ірландії, Великобританії, країн східної Європи та країн СНД.

ILC співпрацює із канадськими імміграційними консультантами Волтером Гарчінські, повноправним членом Регуляторної ради імміграційних консультантів Канади (ICCRC реєстраційний № R410855) та Іриною Мацюк, повноправним членом Регуляторної ради імміграційних консультантів Канади (ICCRC), реєстраційний номер R513299, членом Канадської асоціації професійних імміграційних консультантів (CAPIC), експертом з імміграції та міжнародного рекрутингу. ТОВ "Міжнародний центр з працевлаштування" має ліцензію Міністерства праці та соціальної політики України АВ 519114 від 28.05.2010 року на здійснення посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

Ми постійно працюємо над вдосконаленням наших послуг через розвиток самої компанії та робочого процесу, відкриваючи нові можливості для наших клієнтів та партнерів.

Сайт розроблен: